ModaDość tej skromności. Firma sprzedaje jeansy, które odsłaniają wszystko

Dość tej skromności. Firma sprzedaje jeansy, które odsłaniają wszystko

Dość tej skromności. Firma sprzedaje jeansy, które odsłaniają wszystko
Źródło zdjęć: © 123RF
Lidia Pustelnik
09.01.2018 18:34, aktualizacja: 09.01.2018 19:25

Ostatnio poszarpane jeansy znów są w modzie, jednak tak odważnej propozycji jeszcze nie było. Londyńska firma odzieżowa sprzedaje spodnie, które co prawda nogawki mają całe, jednak odsłaniają okolice miejsc intymnych. Może to wina niskich temperatur, ale wielbiciele jeansów nie są tą propozycją zachwyceni.

Były już dziwne spódnico-jeansy, były też jeansy podwójne, z dwoma paskami i dwoma rodzajami tkanin. Tym razem projektanci wpadli na pomysł, by pozbawić jeansy części łączącej pasek z nogawkami. W efekcie otrzymujemy dziwny gorset i dwie nogawki, za które ASOS, bo to ta firma sprzedaje oryginalne spodnie, każe sobie płacić 75 funtów (ok. 355 zł).

Użytkownicy Twittera zauważyli, że to dość wygórowana cena za coś, co ani nie grzeje, ani nie zdobi. Internauci żywo wyrażają swoją dezaprobatę. – Powinnam założyć je na następną randkę – zakpiła jedna z kobiet. – Doskonałe na lato – śmieje się inna.

Projektanci pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczą, lecz od czego mamy zdrowy rozsądek? Może warto znaleźć złoty środek pomiędzy opinią, że porwane, odkrywające ciało jeansy to diabelski wynalazek a odsłanianiem w nich miejsc intymnych. A jak wam się podobają?

Źródło artykułu:WP Kobieta