Trwa ładowanie...
anna powierza

Dramat Anny Powierzy. Aktorka straciła mamę

Anna Powierza opublikowała na Facebooku bardzo osobisty post. "Zostałam sama. Płaczę, chociaż wiem, że teraz pewnie jest ci już dobrze, nie cierpisz" – pisze.

Share
Dramat Anny Powierzy. Aktorka straciła mamę
Źródło: ONS.pl
d1f0j30

Anna Powierza zyskała popularność za sprawą roli Czesi w serialu "Klan". Zazwyczaj uśmiechnięta i niezwykle ciepła aktorka, niestety nie ma ostatnio powodów do radości. Gwiazda poradzić musi sobie bowiem ze stratą mamy. O wszystkim poinformowała w opublikowanym na Facebooku wpisie, w którym prosi o modlitwę.

"Nigdy już nie będzie dobrze. Nigdy już nikt nie powie do mnie córeczko. Nie będzie wierzył we mnie mimo wszystko i najbardziej. Nie przytuli, gdy będę płakać. Nie powie załóż czapkę, bo wieje ani nie każe się uczesać mimo tego, że mam już czterdzieści lat i doskonale wiem, kiedy trzeba to robić. Nie pogłaszcze, gdy świat jest zły i nie będzie przekonany, że i tak jestem najpiękniejsza i najmądrzejsza. Serce mi pęka, boli okrutnie, mamuniu, nie mam pojęcia, jak sobie bez ciebie poradzę" – czytamy.

Aktorka dodała, że mama była dla niej inspiracją i wzorem do naśladowania. Podziękowała jej również za każdy dzień, który udało im się wspólnie spędzić. "Zostałam sama. Płaczę, chociaż wiem, że teraz pewnie jest ci już dobrze, nie cierpisz, tylko rozbawiasz do łez jakąś grupę aniołów (...) Straszliwie cię kocham i dziś myślę sobie, że za rzadko ci to mówiłam" – kończy wpis. Osobisty wpis wzruszył internautów. Fani aktorki złożyli liczne kondolencje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1f0j30

Podziel się opinią

Share
d1f0j30
d1f0j30
Strona Główna WP