Trwa ładowanie...

Dwa dni przed premierą. W sieci pokazała się nowa okładka "Vogue'a"

Jest minimalistyczna i po raz kolejny bez blichtru. W sieci udostępniona została najnowsza okładka drugiego numeru polskiego "Vogue'a". Internauci po raz kolejni podzieli się na dwie grupy.

Share
Dwa dni przed premierą. W sieci pokazała się nowa okładka "Vogue'a"
Źródło: Facebook.com
d3adhkx

Drugi numer polskiego "Vogue'a" pojawi się w kioskach w środę 14 marca. Jednak na profilu na Facebooku redakcja pochwaliła się już najnowszą okładką. Tym razem nie zobaczymy na niej dwóch polskich modelek, a jedną - czeską. Do współpracy zaproszono supermodelkę Evę Herzigovą.

Eva pracowała dla m.in.: Guessa, Victoria's Secret czy Louis Vuitton. Razem z Claudią Schiffer, Naomi Campbell i Cindy Crawford była zaliczana do 10 największych supermodelek świata. Zdjęcia najnowszej okładki wykonał Chris Colls w Nowym Jorku. Styl tak samo jak przy pierwszym numerze jest chłodny i pozbawiony blichtru. Okładka jest minimalistyczna i surowa. Widać że "Vogue" przyjął pewną wizję, której ma zamiar się trzymać.

Zdjęcie po raz kolejny podzieliło internautów. Jedni zachwycają się wyglądem modelki, a inni piszą, że to "nuda". "Podoba mi się to, że mamy minimalistyczne i czyste okładki, ale dlaczego to znowu nie jest zdjęcie polskiego fotografa i polskiej modelki?" - dopytują się użytkownicy mediów społecznościowych. Internauci zastanawiają się, czy w środku znów ujrzymy kapustę i kalafiory (w pierwszym numerze z warzywami pozowała Anja Rubik)
. Kolejni obserwatorzy są zawiedzeni, że tym razem nie będzie można sparodiować okładki. (Choć my wierzymy, że polskie influencerki podołają zadaniu).

Zobacz też: Vogue Polska: Jak przeczytać ten tytuł i komu podoba się okładka?

– W drugim numerze "Vogue Polska" dalej zestawiamy najciekawsze według nas treści polskie z tym, co inspiruje nas na całym świecie – komentuje Filip Niedenthal, redaktor naczelny magazynu. W miesięczniku zobaczymy zdjęcia Kuby Ryniewicza, który fotografował wiosenną kolekcję Erdema Moralogliu, czy zdjęcia modelki Karmen Pedaru, która na sesję specjalnie przyleciała do Warszawy. Fani gór znajdą również ciekawe obrazy Zakopanego, a także pierwszy odcinek cyklu "Vogue Nostalgia". Jeśli chodzi o wywiady, to dział kultury proponuje czytelnikom rozmowę z Karoliną Ziembińską-Lewandowską - kuratorką sztuki z duszą wyczynowca, która na co dzień pracującą w paryskim Centrum Pompidou.

d3adhkx

Podziel się opinią

Share
d3adhkx
d3adhkx