Trwa ładowanie...
#dziejesienazywo w lifestylu

#dziejesienazywo w lifestylu

Zapraszamy na kolejny odcinek

Share
d1o8hgo

Cykliczny piątkowy program lifestylowy emitowany na żywo w paśmie popołudniowym. Gośćmi naszej prowadzącej Małgorzaty Leitner są osoby ze świata mody i rozrywki. Zapraszamy na kolejny odcinek.

W naszym studiu pojawi się Anna Luboń, dziennikarka i autorka książki "Mistrzynie". Rozmawia w nich z kobietami sukcesu, m.in. dr Ireną Eris, Gosią Baczyńską, Henryką Bochniarz. Od autorki publikacji dowiemy się, czy łączy je jakiś wspólny mianownik. Czy mimo zaangażowania w wiele spraw zawodowych mają czas na życie osobiste?

W kolejnej części programu porozmawiamy o medycynie estetycznej na co dzień.
Dr Marcin Ambroziak z Kliniki Ambroziak opowie o najnowszych trendach w pielęgnacji i medycynie estetycznej. Od likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, przez wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej do korekcji zmarszczek, po inne zabiegi na twarz, szyję i dekolt, które warto wykonywać regularnie.

d1o8hgo

W programie nie zabraknie jak zawsze modowego akcentu. Ola Nagel, redaktor prowadząca działu Moda w WP Kobieta zdradzi, co kupować na wyprzedażach, a jakich towarów lepiej się wystrzegać. Z kolei Sylwia Antoszkiewicz, projektantka z LOUS, niegdyś ekspert od visual merchandisingu w polskich sieciówkach, opowie o trikach, która stosują wielkie sklepy podczas wyprzedaży, marżach narzucanych na produkty. Wyjaśni też różnice między cenami produkcji sprzedaży - dlaczego są tak ogromne?

Zapraszamy do oglądania.

d1o8hgo

Podziel się opinią

Share
d1o8hgo
d1o8hgo