Blisko ludziEdyta Pazura myje okna za męża. Cezary Pazura ma lęk wysokości?

Edyta Pazura myje okna za męża. Cezary Pazura ma lęk wysokości?

Edyta Pazura myje okna za męża. Cezary Pazura ma lęk wysokości?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
09.05.2020 16:43, aktualizacja: 11.05.2020 08:53

Cezary Pazura udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie żony Edyty Pazury i ich córki Amelii. Kobiety wzięły się za wiosenne porządki.

Cezary Pazura i Edyta Pazura mają trójkę dzieci - Amelię, Antoniego i Ritę. I choć parę dzieli 26 lat różnicy, tworzą szczęśliwą rodzinę. Wpisują się w powiedzenie, że wiek nie gra roli.

Edyta Pazura myje okna

Teraz Cezary Pazura pokazał, jak jego żona myje okna na drabinie. Asekuruje ją najstarsza córka - Amelia. Internauci od razu zauważyli, że nastolatka jest kopią mamy. "Jak siostry", "Ale one są do siebie podobne" - komentują. Oczywiście pod postem pojawiły się seksistowskie żarty. Aktor wyjaśnił więc, dlaczego to nie on myje okna. "Praca na wysokości! Super Kochanie! Dzięki Twojemu poświęceniu kiedyś na pewno pokonam swój lęk" - napisał.

Nie wiemy, czy to wymówka, czy faktycznie aktor ma lęk wysokości. Wiemy za to, że Edyta Pazura udowodniła, że żadnej pracy się nie boi. I jak to kobieta - stanęła na wysokości zadania. Dodatkowo trzeba przyznać, że na tej drabinie wygląda bardzo stylowo. Włożyła komplet od marki Adidas i różowe klapki Crocs. Do załączonego zdjęcia brakuje tylko podpisu - w kobietach siła!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

Źródło artykułu:WP Kobieta