Blisko ludziEdyta Pazura opublikowała rodzinne zdjęcie. "Pełna chata"

Edyta Pazura opublikowała rodzinne zdjęcie. "Pełna chata"

Edyta Pazura opublikowała rodzinne zdjęcie
Edyta Pazura opublikowała rodzinne zdjęcie
Źródło zdjęć: © ONS

14.10.2020 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Pazura często publikuje rodzinne kadry w swoich mediach społecznościowych. Tym razem możemy podziwiać całą rodzinę w komplecie. Dumny Cezary Pazura pozuje z gromadką roześmianych dzieci. Jest wśród nich również jego córka z pierwszego małżeństwa.

Edyta Pazura swoją szczerością zyskała liczne grono fanów. Zarówno ona, jak i Cezary Pazura chętnie dzielą się swoim życiem rodzinnym z obserwatorami w mediach społecznościowych. Edyta Pazura po raz kolejny opublikowała rodzinne zdjęcie. Szczęśliwy Cezary Pazura siedzi na krześle w środku kadru, a dookoła niego pozuje gromadka najbliższych mu osób: Anastazja, Antoni, Rita, Amelia i Edyta Pazura. Anastazja to córka aktora z pierwszego małżeństwa, łączy ich ogromna więź.

Kim jest Anastazja Pazura?

Cezary Pazura w 1989 roku poślubił Żanetę Pazurę. Kiedy się poznali, kobieta miała 16 lat, a Pazura 24. Na ślub zdecydowali się, gdy była już pełnoletnia. Wkrótce na świat przyszła Anastazja.

Pierwsze małżeństwo Cezarego Pazury nie było kolorowe. Żona aktora nie mogła znieść jego popularności. Zaczęła sięgać po używki. Coraz częściej mąż i córka widywali ją pod wpływem alkoholu. Wkrótce pojawiły się również narkotyki. W 1994 roku kobieta zniknęła. Porzuciła rodzinę i zrzekła się prawa do opieki nad córką. Żonę znalazł potem w Monarze.

"Nastka była ciągle ze mną, a ja przeżyłem taki szok, że nie jadłem i prawie nie spałem, bo jedno mrugnięcie córeczki stawiało mnie od razu na równe nogi. I wszystko musiało chodzić jak w zegarku. Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe - opisywał później aktor w autobiografii "Byłbym zapomniał.".

Anastazja Pazura poszła w ślady ojca i również została aktorką. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej. Ma już za sobą role w "Na dobre i na złe" oraz "Barwach szczęścia".

Edyta Pazura pozuje z mężem i dziećmi
Edyta Pazura pozuje z mężem i dziećmi© Instagram
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także