Blisko ludziEdyta Pazura pokazała zdjęcie córek. Przy okazji wspominała własne dzieciństwo

Edyta Pazura pokazała zdjęcie córek. Przy okazji wspominała własne dzieciństwo

Edyta Pazura wspomina dzieciństwo
Edyta Pazura wspomina dzieciństwo
Źródło zdjęć: © ONS

06.08.2020 19:34, aktual.: 01.03.2022 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze do niedawna na profilach w mediach społecznościowych Pazurów próżno było szukać zdjęć ich pociech. Teraz chętnie chwalą się wspólnymi fotografiami ze swoimi dziećmi. Tym razem Edyta Pazura pokazała zdjęcie sióstr, przy okazji wróciła wspomnieniami do swojego dzieciństwa.

Edyta Pazura na swoim profilu na Instagramie opublikowała rozkoszne zdjęcie swoich córek. Widać, że dziewczynki łączy siostrzana więź i nić porozumienia. Gołym okiem widać również podobieństwo. Nie tylko blond włosy mają identyczne, ale również niebieskie oczy.

Edyta Pazura wspomina dzieciństwo

Przy okazji rodzinnej fotografii Edyta Pazura wróciła wspomnieniami do swoich lat dzieciństwa. Zdradziła, że zawsze chciała mieć siostrę, ale musiała zadowolić się trzema starszymi braćmi. Jednak znalazła pozytywne strony tej sytuacji – szybciej nauczyła się gotować.

"Pamiętam, jak najstarszy brat kupował mi bajki na VCD, które można było dostać tylko o 5.00 rano na giełdzie. Grzegorz, ten średni,[ …] w czasie swojego medycznego stażu w USA wysyłał mi dolary w kopercie. Mogłam sobie je zatrzymać pod warunkiem, że w kopercie zwrotnej opisałam dokładny życiorys delikwenta, którego wizerunek widniał na zielonym banknocie. Najmłodszy brat był najbardziej upierdliwy, bo nigdy nie pozwalał mi dotykać swoich rzeczy i wszystko zamykał na kłódki. Jak mu dokuczałam, to odpowiadał mi 'zjedz se bułkę z prądem"' – wspomniała w swoim poście.

W komentarzach internauci nie kryli swojego wzruszenia. Opisywali własne historie z rodzeństwem albo komplementowali uroczą fotografię.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także