Stanęła obok Cichopek. Stylistka oceniła jej sukienkę na komunię

Stanęła obok Cichopek. Stylistka oceniła jej sukienkę na komunię

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika
Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika
Źródło zdjęć: © Instagram
22.05.2023 07:58, aktualizacja: 22.05.2023 11:01

Córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, Helenka, ma za sobą pierwszą komunię świętą. Na uroczystości pojawiła się m.in. tajemnicza Dominika, partnerka Hakiela. Jej stylizację oraz stroje pozostałych gości oceniła ekspertka od wizerunku, Ewa Rubasińska-Ianiro.

W niedzielę 21 maja Helenka, córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, przystąpiła do komunii. Wydarzenie wzbudziło spore zainteresowanie mediów, ponieważ mieli się na nim spotkać nie tylko byli małżonkowie, ale także ich obecni partnerzy – Maciej Kurzajewski i Dominika. W rozmowie z "Faktem" stylistka i ekspertka od wizerunku Ewa Rubasińska-Ianiro oceniła, jak poradzili sobie wszyscy członkowie patchworkowej rodziny. W tym chcąca zachować anonimowość partnerka Hakiela.

Katarzyna Cichopek na komunii Helenki. Stylistka ocenia

Katarzyna Cichopek miała na sobie elegancki biały zestaw, na który składała się bluzka, marynarka i spodnie. Zdaniem ekspertki, to bardzo dobry wybór, a aktorka "ominęła wszystkie niebezpieczne meandry modowo-obyczajowe, korzystając przy tym z najświeższych trendów sezonu". - Biały i śmietankowy są przebojami tego sezonu. Do skrojonych ze smakiem kamizelki i marynarki, Kasia dobrała rozszerzane od talii w dół spodnie. One mają tę zaletę, że przy jednoczesnym podkreśleniu talii, zakrywają nogi, które podczas takich wydarzeń mogą spuchnąć - podkreśla.

Maciej Kurzajewski w granatowej marynarce, białej koszuli i brązowych spodniach, okazał się przy Cichopek ubrany jedynie "poprawnie". - Pewnie nie chciał być w centrum uwagi, bo to Kasia i dzieci są bohaterami tego dnia, więc może nie chciał przegiąć z elegancją? - zastanawia się stylistka. Zachwala jednocześnie Marcina Hakiela, który zdecydował się na beżowy garnitur i "podkreślający osobowość" krawat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tak ubrała się partnerka Hakiela. Sukienka jest "bardzo taktowna"

Dominika, partnerka Hakiela, miała na sobie luźną, kolorową sukienkę. Ekspertka oceniła ten wybór jako "bardzo taktowny".

- Nie była zbyt krótka ani nie podkreślała figury. Nie zrobiła z niej seksbomby, a wybór kolorystyczny uniknął konkurowania z mamą dziecka – zaznacza w wypowiedzi dla "Faktu".

Rubasińska-Ianiro zwróciła też uwagę, że wszyscy mieli na sobie okulary przeciwsłoneczne, które "nadawały im gwiazdorskiego sznytu". - One pełnią taką rolę, żeby nie pokazać swoich prawdziwych uczuć, żebyśmy się mogli domyślać, co oni myślą, jakie mają emocje i gdzie się patrzą bądź nie patrzą. To dobry gwiazdorski zabieg, chroni przed wnikliwym wzrokiem i oceną - wyjaśnia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl