Trwa ładowanie...

Emily Skye - fit blogerka, która zainspirowała miliony

Nikt nie rodzi się wysportowany, a nie każdy wysportowany jest pewny siebie. Potwierdza to Emily Skye, która jako nastolatka borykała się z wieloma kompleksami. Do dziś nie wierzy w ideały, ale swoją postawą i nieskazitelną sylwetką daje przykład wszystkim tym, którzy chcą zawalczyć o swoje zdrowie i formę.

Emily Skye -  fit blogerka, która zainspirowała milionyŹródło: Instagram.com
ddxwajo

Kim jest Emily Skye?

Emily Skye to australijska trenerka fitness, która popularność zdobyła w sieci. Dziś cieszy się milionami fanów na całym świecie.

Patrząc dziś na tę piękną i wysportowaną 30-latkę, trudno wyobrazić sobie, że jeszcze kilka lat temu walczyła z niską samooceną, która doprowadziła ją do depresji. Duży wpływ na psychikę Emily Skye miało także doświadczenie przemocy w dzieciństwie. Ta smutna historia sprawia jednak, że słowa trenerki stają się niezwykle wiarygodne i płynące z serca.

Jak przyznaje sama Emily Skye, nigdy nie lubiła swojej sylwetki. Chcąc osiągnąć smukła figurę, podejmowała wycieńczające diety, łykała suplementy na odchudzanie i godzinami ćwiczyła na rowerku albo bieżni. Wkrótce jednak zmieniła myślenie na temat swojej figury, diet i treningów. Priorytetem przestała być dla niej szczupła figura, a zaczęło zdrowie organizmu.

ddxwajo

W ten sposób Emily Skye przeszła spektakularną metamorfozę i stworzyła fitnessowe imperium desygnowane własnym nazwiskiem. W swojej pracy trenerka próbuje dotrzeć przede wszystkim do osób zakompleksionych, którzy uciekają się do nieprawidłowych i niezdrowych metod. Co najważniejsze, w filozofii Emily Skye nie ma miejsca na promowanie ideałów, ale akceptację siebie i pracę nad swoim ciałem i psychiką.

Emily Skye – ćwiczenia

Autorski program treningowy Emily Skye nosi nazwę F.I.T — Fitness, Inspiration, Transformation. Kosztuje jedynie 8 dolarów, a zawiera nie tylko plan ćwiczeń, ale również jadłospis, listę zakupów i notki motywacyjne.

W uproszeniu trening Emily Skye zakłada różnorodność, która może wyglądać następująco:
• 1 dzień – ćwiczenia na maszynach, przysiady i wykroki,
• 2 dzień – ćwiczenia z wykorzystaniem hantli i tzw. bramy,
• 3 dzień – ćwiczenia na brzuch oraz biceps i triceps (z hantlami),
• 4 dzień – przysiady przy ścianie i wykroki ze sztangą w 10 seriach po 20 powtórzeń,
• 5 dzień – brama, martwy ciąg i ćwiczenia z hantlami na ławeczce,
• 6 dzień – trening obwodowy,
• 7 dzień – relaks i regeneracja.

Emily Skye – dieta

Najważniejsze założenia żywieniowe według Emily Skye to:
• zbilansowana dieta bogata zarówno białka, jak i węglowodany oraz tłuszcze,
• posiłki normalnej wielkości, bez głodzenia się,
• przygotowywanie posiłków samodzielnie, unikanie dań gotowych,
• małe odstępstwa w postaci słodyczy i fast foodów.

ddxwajo

Emily Skye – Instagram, Facebook, blog

Emily Skye z powodzeniem znaleźć można w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 2,5 miliona osób z całego świata. Nie mniejszym powodzeniem cieszy się konto Emily Skye na Facebooku.

Jednak najważniejszy dla osób, które chcą ćwiczyć z trenerką fitness, będzie blog Emily Skye. To za jego pośrednictwem można wykupić plan treningowy. To także skarbnica wiedzy na temat żywienia i zdrowym nawyków, które rekomenduje blogerka.

ddxwajo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddxwajo