Blisko ludziEwa Bem wraca na scenę. "Bardzo się do tego przygotowuję"

Ewa Bem wraca na scenę. "Bardzo się do tego przygotowuję"

Ewa Bem
Ewa Bem
Źródło zdjęć: © AKPA

15.06.2021 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy odeszła córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek, artystka odwołała koncerty i ogłosiła zakończenie kariery. Po czteroletniej przerwie wkrótce wróci na scenę. Wystąpi pod koniec lipca w Gdyni na festiwalu "Lady Jazz".

- To bardzo duży koncert. Drżą mi kolana. Bardzo się do tego przygotowuję, bo nie było mnie cztery lata. Zaśpiewam koncert, który będzie się składał wyłącznie z polskich piosenek jazzowych - powiedziała Ewa Bem w rozmowie z Dorotą Wellman.

"I tak jest duży tłok"

Ewa Bem zawiesiła karierę po tym, jak jej ukochana córka Pamela Bem-Niedziałek, dziennikarka TVN24, zmarła w wieku 39 lat na nowotwór. "Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie" – mówiła wówczas artystka.

Bezpośrednią przyczyną tej decyzji było załamanie związane z odejściem starszej córki. Artystka w tym ciężkim dla rodziny czasie skupiała się również na pomocy swojemu zięciowi w opiece nad dwójką wnuków.

W maju 2020 roku w rozmowie z Radiem Jazz. Ewa Bem powiedziała, że w momencie, kiedy Pamelka odeszła, ona odeszła razem z nią.

"Udawałam, że żyję, choć mnie nie było. Nie miałam zainteresowania sprawami zawodowymi. Czekałam, kiedy Pamelka sama da mi jakiś znak. Do niedawna jakikolwiek powrót na scenę był poza moim myśleniem. W tej chwili już tak nie jest. Zaczynam powoli odczuwać chęć pobycia na scenie, zaśpiewania i posłuchania muzyków. Dziś tym wszystkim, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam, mogę powiedzieć, że jakieś światełko w jakimś tunelu się zapaliło!" - wyznała Ewa Bem.

Kim była córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek?

Pamela Bem-Niedziałek była dziennikarką TVN24 oraz wydawcą i prezenterką. W 2015 roku wykryto u niej nowotwór. Zmarła w 2017 roku. Osierociła dwójkę dzieci.

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także