GwiazdyEwa Chodakowska buduje nieruchomości w Sanoku. Blogerka ostro krytykuje ten pomysł

Ewa Chodakowska buduje nieruchomości w Sanoku. Blogerka ostro krytykuje ten pomysł

Ewa Chodakowska inwestuje w nieruchomości
Ewa Chodakowska inwestuje w nieruchomości
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
05.10.2021 17:00

Ewa Chodakowska w opublikowanym ostatnio poście na Instagramie zdradziła, w co inwestuje swój majątek. Jak się okazuje, pieniądze przeznacza na budowę nieruchomości, między innymi w jej rodzinnym Sanoku. Blogerka Magdalena Milert, która pisze o architekturze i gospodarce przestrzennej, powiedziała, co myśli na temat projektu Chodakowskiej.

Ewa Chodakowska to znana w całej Polsce trenerka fitness, która na zdrowym trybie życia oraz treningach zbudowała całą swoją markę osobistą oraz poboczne biznesy. Celebrytka obecnie sprzedaje ogromną liczbę produktów, do których zaliczają się: akcesoria treningowe, kostiumy kąpielowe, zdrowe przekąski, kosmetyki naturalne oraz płyty DVD z treningami. Oferuje również spersonalizowaną dietę rozpisywaną online oraz dietetyczny catering pudełkowy. 

Wkroczyła na rynek nieruchomości 

Na swoim profilu na Instagramie Ewa Chodakowska często publikuje zdjęcia zadowolonych klientek, na których widać wyraźną metamorfozę. Jej media społecznościowe są w większości wypełnione tematyką zdrowego stylu życia, jednak teraz postanowiła podzielić się czymś zupełnie innym. W jednym z ostatnich postów trenerka fitness przyznała, że zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości i pokazała zdjęcia najnowszego projektu, który realizuje obecnie w swoim rodzinnym mieście, czyli w Sanoku. 

"Wiele razy jestem pytana, w co inwestuję... To żadna tajemnica. Zawsze inwestujemy z moim mężem w rozwój naszych firm oraz w nieruchomości w Grecji, w Warszawie i jasna sprawa w moim rodzinnym mieście w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem... Trzymajcie kciuki, bo to dopiero początek" – napisała pod serią zdjęć na Instagramie. 

W mocnych słowach skrytykowała Chodakowską 

Do działań Chodakowskiej na rynku nieruchomości szybko odniosła się Magdalena Milert – blogerka, która pisze o architekturze i gospodarce przestrzennej. Milert uważa, że w Polsce większość osób, mających duże pieniądze, inwestuje je właśnie w nieruchomości, co prowadzi do podwyżek cen, patodeweloperki oraz mniejszej liczby dostępnych mieszkań.

"A co się dzieje? No wiadomo – nieruchomości i inwestowanie w nie. Nieważne gdzie, z odpowiednią promocją i tak się sprzeda. Standardowo też domki pośrodoku niczego, żeby zwiększać ślad węglowy i inne takie, wiecie, sprawy" – napisała blogerka w swojej relacji na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie Ewy Chodakowskiej na tle jej sanockiej inwestycji. 

Blogerka krytykuje inwestycję Chodakowskiej
Blogerka krytykuje inwestycję Chodakowskiej© Instagram.com
Blogerka Magdalena Milert wyjaśniła, co powodują inwestycje w nieruchomości
Blogerka Magdalena Milert wyjaśniła, co powodują inwestycje w nieruchomości© Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta