Trwa ładowanie...
d15spww

Ewa Chodakowska: "Nominuję komentarz roku!". Wpis fanki rozbawił ją do łez

Ewa Chodakowska ma wielu fanów, a nawet "wyznawców". Jednak nie wszystkie komentarze pojawiające się na jej profilu są pochlebne. Czasami trenerka wchodzi z internautami w ostrą polemikę i bywa, że te bogate dyskusje przechodzą w słowne przepychanki. Wtedy nerwowo jest po każdej stronie. Tym razem nie lecą wióry, ale łzy śmiechu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska: "Nominuję komentarz roku!". Wpis fanki rozbawił ją do łez
(Facebook.com)
d15spww

"Nie chce być złośliwa, ale czasem nie mogę się powstrzymać. Nominuję do KOMENTARZA ROKU" – napisała na swoim facebooku Ewa Chodakowska i umieściła screen. "P.S. Post nie ma na celu obrażania autorki tekstu. Wrzuciłam na poprawę humoru, mnie rozbawił do łez" – dodała.

Facebook.com
Podziel się

"Smutne, że niektórzy, zamiast wziąć się do roboty mówią 'ona sobie wycięła, wstrzyknęła', żeby łatwiej było usprawiedliwić własne lenistwo" – komentuje jedna z fanek. Inna, idąc zgodnie z myślą Ewy, napisała: "Czy do kolejnej płyty mogłabyś ten spinacz dorzucić?". Ewa odpowiedziała: "Tekst 'co ty taka spięta' nabierze nowego znaczenia".

d15spww

Nie wszystko da się zoperować, nie wszystko można wszczepić albo wyciąć. Niezależnie, czy Ewa jest naszych guru, czy kompletnie nam nie po drodze, nie można nam ignorować ciężkiej pracy, jaką wykonała i faktu, że wciąż nieustannie dopinguje do niej wiele kobiet. Inna sprawa, że lepiej uważać z tym, co wypisujemy w internecie pod adresem celebrytów, zwłaszcza jeśli ma to być krytyka. Oni również potrafią nas nieźle obśmiać.

Zobacz też:"Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę. Będę kopać grządki!"

Podziel się opinią

Share

d15spww

d15spww
d15spww