GwiazdyEwa Farna urodziła drugie dziecko. Pokazała zdjęcie

Ewa Farna urodziła drugie dziecko. Pokazała zdjęcie

Ewa Farna opublikowała pierwsze zdjęcie z córką
Ewa Farna opublikowała pierwsze zdjęcie z córką
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram, ewa_farna93

09.03.2022 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Farna urodziła swoje drugie dziecko. Jako pierwsza pochwaliła się tym mama wokalistki, która opublikowała na Facebooku informację o narodzinach, zdradziła także imię i płeć. Wcześniej Farna nie kryła, że jest w ciąży, często pokazując swój zaokrąglony brzuch.

Ewa Farna, razem ze swoim mężem, Martinem Chobotem, mają już jednego syna, Artura, który urodził się w 2019 roku. Wokalistka poinformowała o swojej kolejnej ciąży w listopadzie ubiegłego roku. Zrobiła to w wyjątkowy sposób - opublikowała na Instagramie fotografię, na której trzyma płytę na tle okrągłego, ciążowego brzucha.

"Jak obiecałam – tu tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno »dziecko« w postaci płyty lada moment, a drugie nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa" - napisała wtedy pod zdjęciem.

Ewa Farna urodziła. Znamy już płeć

Drugie dziecko Ewy Farnej przyszło na świat 6 marca 2022 roku. Informacja o tym wypłynęła dość przypadkowo – przekazała ją szczęśliwa babcia, a jednocześnie matka artystki Karin Farna, na swoim profilu facebookowym. News pojawił się także na fanpage'u "Głos - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej".

Wiadomo już, że Farna urodziła córeczkę, a dziewczynka ma na imię Ella. "6 marca 2022 urodziła się Ella Chobot, 3,5 kg. Szczęśliwi dziadkowie, cud numer dwa" - poinformowała matka wokalistki.

Skasowała już informację z Facebooka, jednak sama Ewa Farna udostępniła już pierwsze zdjęcie z córką. "Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko #makekidsnotwar" - napisała.

Ewa Farna chwaliła się ciążą. "Przestałam być dziewczyneczką"

Wcześniej Farna podkreślała w wywiadach, że dobrze czuje się w ciąży, a ten stan inspirująco wpływa na jej postrzeganie samej siebie i swojego ciała.

"Ta ciąża była dla mnie dużą inspiracją. Żyłam w tym, że od 17 roku moje ciało zaczęło się zmieniać – z dziewczynki zaczęłam stawać się kobietą. Przestałam być dziewczyneczką, pojawiały się kształty. Media zaczęły się rozpisywać, moje hormony też szalały. W takiej sytuacji było to trudne, aby zachować poczucie własnej wartości. Na szczęście jestem z domu, w którym mocno mi to wpojono, więc nie miałam z tym problemu. Takie odczuwanie tego, że moje ciało jest zdrowe i niesamowite, to poczułam przy pierwszej ciąży. Nosiłam życie pod swoim sercem, to jest dla mnie coś niesamowitego" - opowiadała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także