GwiazdyEwa Farna zachwyciła w Sopocie. Pokazała wsparcie dla wszystkich kobiet i trzy zaprosiła na scenę

Ewa Farna zachwyciła w Sopocie. Pokazała wsparcie dla wszystkich kobiet i trzy zaprosiła na scenę

Ewa Farna
Ewa Farna
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA

19.08.2021 10:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Farna od lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej, a jej występ na festiwalu w Sopocie niewątpliwie powiększył grono fanów piosenkarki. Farna zaśpiewała najnowszą piosenkę, która jest swoistym manifestem oraz zaprosiła na scenę trzy kobiety.

Ewa Farna ma na swoim koncie kilka dużych hitów i z każdym rokiem rozwija się muzycznie. Niedawno wypuściła nowy singiel pod tytułem "Ciało", w którym poruszyła temat samoakceptacji.

To bardzo ważna kwestia w dzisiejszych czasach. Coraz więcej młodych osób ma problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu i dąży do instagramowego piękna, które zazwyczaj jest jedynie kreacją.

Uwagi na bok

Ewa Farna wielokrotnie była krytykowana za to, jak wygląda. Artystka na szczęście zrozumiała, że nie warto brać sobie do serca złośliwe uwagi. "Kilka kilogramów to nie powód, żebym chowała się w domu, podcinała sobie żyły i bała się ludzi" - mówiła dwa lata temu.

Ewa Farna z czasem jeszcze bardziej zrozumiała, co w życiu jest najważniejsze i jaki powinna mieć stosunek do własnego ciała. Narodziny dziecka dodatkowo utwierdziły ją w przekonaniu, że najważniejsza jest samoakceptacja. Na festiwalu w Sopocie wyśpiewała: "Przez lata moje ciało tyle wytrzymało. I nie jeden ślad mam, wiem, że jest tak, jak być miało".

Pod koniec występu piosenkarka zaprosiła na scenę trzy kobiety. Matkę trójki dzieci, dziewczynę, która jest wytykana palcami z powodu swojej niedowagi oraz kobietę, której amputowano rękę. Ewa Farna podkreśliła: "Każdy z nas jest inny i to jest fajne".

Artystka przyciągnęła uwagę również swoim strojem. Na scenę wyszła w długim, kremowym lateksowym płaszczu, biało-czarnych rękawiczkach i spektakularnie wysokich szpilkach.

Właśnie takie występy lubimy.

Ewa Farna
Ewa Farna© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także