Blisko ludziEwa Farna o publicznym wyszydzaniu wyglądu. "Czytałam, że wyglądam jak dwa tiry, jestem pontonem z ośmioma brodami"

Ewa Farna o publicznym wyszydzaniu wyglądu. "Czytałam, że wyglądam jak dwa tiry, jestem pontonem z ośmioma brodami"

Ewa Farna
Ewa Farna
Źródło zdjęć: © AKPA

15.07.2021 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piosenkarka Ewa Farna spotkała się z krytyką internautów z uwagi na swój wygląd zewnętrzny. W ostatnim wywiadzie powiedziała, że również show-biznes nie był dla niej, artystki o kobiecych kształtach łaskawy. - Nie było dla mnie rzeczy od projektantów, bo mieli tylko rozmiary XS albo S – powiedziała.

Ewa Farna o krytyce swojego ciała

"Mam nadzieję, że ruch ciałopozytywny sprawi, że żadna dziewczyna już nigdy więcej nie będzie przechodziła przez to, przez co ja przeszłam" – tłumaczy w rozmowie z "Wysokimi Obcasmi" wokalistka.

Ewa Farna jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką i producentką. Artystka m.in. po ciąży, doznała krytyki ze strony internautów. Zarzucali jej, że nie wygląda, jak kobieta z okładki kolorowego czasopisma, ale jak "ogromny sterowiec z ośmioma brodami, gruba świąteczna bańka, gruba jak świnia". Piosenkarka powiedziała: "dość". I nagrała utwór "Ciało". W teledysku pokazuje swoją fizyczność, z której jest dumna. Słowami podkreśla, że to co jej się przytrafiło, bardzo zabolało.

"Przez lata moje ciało / tyle wytrzymało / i nie jeden ślad mam / wiem, że jest tak / jak być miało" – śpiewa artystka.

Ciałopozytywność to nie promowanie otyłości

W najnowszym wywiadzie Farna została zapytana, czym dla niej jest ciałopozytywność. Powiedziała, że to na pewno nie promowanie niezdrowego stylu życia i otyłości. Dodała, że są sprawy, z którymi można coś zrobić, o które można zadbać.

Ona sama jest dumna ze swojego wyglądu, który zmienił się na przestrzeni lat. Jako dorosła kobieta urodziła również dziecko. - Ciąża nauczyła mnie ogromnego szacunku do ciała. Dziękowałam za to, jakie jest, że jest zdrowe, i przepraszałam, że kiedykolwiek mogło mi wpaść do głowy, żeby w nie zwątpić, bo inni mówili, że nie jest idealne – podkreśliła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także