Trwa ładowanie...
d184bol

Finał Miss Supranational 2016 w Krynicy – Zdrój w Polsce, w piątek 2 grudnia

Organizacja World Beauty Association ma zaszczyt poinformować, że 8. edycja konkursu piękności Miss Supranational zostanie zorganizowana w polskim kurorcie Krynica- Zdrój, w piątek 2 grudnia. Konkurs będzie transmitowany na cały świat na żywo po przez telewizje i internet prosto z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Finał Miss Supranational 2016 w Krynicy – Zdrój w Polsce, w piątek 2 grudnia
(Materiały prasowe)
d184bol

Krynica- Zdrój jest gospodarzem tych prestiżowych wyborów trzeci rok z rzędu. Położona jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów, Krynicę-Zdrój otaczają wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej. Założona prawie 500 lat temu jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Finalistki z ponad 80 krajów świata przyjadą na trzytygodniowe zgrupowanie poprzedzające Galę Finałową i wezmą udział w różnych wydarzeniach przedkonkursowych, m.in. zwiedzą Polskę, w szczególności region małopolski, wezmą udział w poprzedzających eliminacjach, prezentacjach, sesjach fotograficznych, pokazach mody, wywiadach i próbach do finału.

d184bol

Panującą Miss Supranational jest Stephania Stegman z Paragwaju, której przypadnie honor ukoronowania nowej Miss Supranational 2016.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

"Jesteśmy szczęśliwi, że w grudniu będziemy gościć finalistki Miss Supranational 2016 w tym pięknym polskim kurorcie, jakim jest Krynica-Zdrój. Jesteśmy przekonani, że przygotowywane przez nas show będzie na najwyższym światowym poziomie produkcyjnum i scenograficznym, połączeniem elegancji, mody i naturalnego piękna.“ mówi Miss Supranational Executive Producer, Gerhard Parzutka von Lipinski.

Zobacz także: Jak wygląda sytuacja pielęgniarek w Polsce

d184bol

Podziel się opinią

Share
d184bol
d184bol