Trwa ładowanie...
d1fewst

Fundacja Bal Dziennikarzy została zamknięta po 20 latach działalności. Katarzyna Kolenda-Zaleska: "To był cudowny czas"

Katarzyna Kolenda-Zaleska na swoim profilu na Instagramie opublikowała oficjalne pożegnanie z Charytatywnym Balem Dziennikarzy. Dziennikarka ogłosiła, że fundacja została zamknięta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fundacja Bal Dziennikarzy została zamknięta
Fundacja Bal Dziennikarzy została zamknięta (ONS.pl)
d1fewst

Katarzyna Kolenda-Zaleska wiadomością o zamknięciu fundacji zasmuciła wielu. Fundacja miała problem z pozyskiwaniem funduszy na swoją działalność. W 2019 roku Charytatywny Bal Dziennikarzy odbył się po raz ostatni. Mateusz Hładki, który jest prezesem fundacji, powiedział wtedy:

"Z roku na rok pozyskiwanie sponsorów przychodziło z coraz większym trudem. Pojawiło się ryzyko, że koszt balu będzie wyższy niż zyski z niego".

Chociaż pogłoski o zamknięciu fundacji chodziły już od dawna, to dopiero teraz na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Kolenda-Zaleska potwierdziła te smutne wieści.

d1fewst

Katarzyna Kolenda-Zaleska pożegnała fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy

Kolenda-Zaleska ogłosiła zamknięcie fundacji po 20 latach jej działalności. Pod zdjęciem opublikowanym na swoim profilu na Instagramie napisała:

"Pożegnanie z Charytatywnym Balem Dziennikarzy. Zamknęliśmy fundację po ponad 20 latach. To był cudowny czas! I mam nadzieję, że wiele innych bali przed nami! Dziękujemy naszym prezesom i prezeskom! Środowisko dziennikarskie trzyma się mocno".

Koniec balu dziennikarzy oznacza koniec zbierania funduszy na cele charytatywne. W poprzednich edycjach zebrano łącznie ponad 3 mln złotych.

Zobacz także: Kasia Struss: "Mam nadzieję, że Dawid Woskanian nie zacznie reklamować produktów w internecie"

d1fewst

Zobacz także: Anna Lewandowska wydała książkę. Tłumaczy, jak zaszczepić dzieciom dobre nawyki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1fewst

Podziel się opinią

Share
d1fewst
d1fewst