Blisko ludziFundacja Bal Dziennikarzy została zamknięta po 20 latach działalności. Katarzyna Kolenda-Zaleska: "To był cudowny czas"

Fundacja Bal Dziennikarzy została zamknięta po 20 latach działalności. Katarzyna Kolenda-Zaleska: "To był cudowny czas"

Fundacja Bal Dziennikarzy została zamknięta po 20 latach działalności. Katarzyna Kolenda-Zaleska: "To był cudowny czas"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
27.11.2019 08:48, aktualizacja: 27.11.2019 09:19

Katarzyna Kolenda-Zaleska na swoim profilu na Instagramie opublikowała oficjalne pożegnanie z Charytatywnym Balem Dziennikarzy. Dziennikarka ogłosiła, że fundacja została zamknięta.

Katarzyna Kolenda-Zaleska wiadomością o zamknięciu fundacji zasmuciła wielu. Fundacja miała problem z pozyskiwaniem funduszy na swoją działalność. W 2019 roku Charytatywny Bal Dziennikarzy odbył się po raz ostatni. Mateusz Hładki, który jest prezesem fundacji, powiedział wtedy:

"Z roku na rok pozyskiwanie sponsorów przychodziło z coraz większym trudem. Pojawiło się ryzyko, że koszt balu będzie wyższy niż zyski z niego".

Chociaż pogłoski o zamknięciu fundacji chodziły już od dawna, to dopiero teraz na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Kolenda-Zaleska potwierdziła te smutne wieści.

Katarzyna Kolenda-Zaleska pożegnała fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy

Kolenda-Zaleska ogłosiła zamknięcie fundacji po 20 latach jej działalności. Pod zdjęciem opublikowanym na swoim profilu na Instagramie napisała:

"Pożegnanie z Charytatywnym Balem Dziennikarzy. Zamknęliśmy fundację po ponad 20 latach. To był cudowny czas! I mam nadzieję, że wiele innych bali przed nami! Dziękujemy naszym prezesom i prezeskom! Środowisko dziennikarskie trzyma się mocno".

Koniec balu dziennikarzy oznacza koniec zbierania funduszy na cele charytatywne. W poprzednich edycjach zebrano łącznie ponad 3 mln złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta