Blisko ludziGadżety reklamowe - jakie warto wybrać?

Gadżety reklamowe - jakie warto wybrać?

Gadżety reklamowe - jakie warto wybrać?

03.01.2019 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każda firma co jakiś czas staje przed podobnym problemem - jak przeprowadzić kampanię reklamową w taki sposób, aby wywarła ona pozytywny wpływ na odbiorców i przysporzyła nam klientów. Trudność tego zadania rośnie wraz z wielkością przedsiębiorstwa, ale także ze specyfikacją branży - w niektórych segmentach reklamę o wiele łatwiej zrobić dobrze.

Poza standardowymi materiałami, jak ulotki czy plakaty, coraz więcej firm decyduje się także na dodatkowe przedmioty, jak długopisy czy koszulki. Jakie gadżety reklamowe są najbardziej użyteczne dla odbiorców? Czy warto je wprowadzać?

Im bardziej użyteczny przedmiot, tym lepiej

Zazwyczaj, gdy dostajemy na ulicy ulotkę z jakąś reklamą, wyrzucamy ją przy okazji napotkania pierwszego lepszego kosza na śmieci, w większości przypadków nawet nie czytając zawartości. Z dodatkowymi materiałami reklamowymi jest jednak inaczej. Ładnie wykonany kubek, torba czy koszulka mogą posłużyć obdarowanemu naprawdę długo, a otrzymanie takiego gadżetu jest dużo przyjemniejsze, niż w przypadku świstka papieru. Dodatkowo dla przedsiębiorstwa jest to duża korzyść, pomimo większych kosztów produkcji - osoba nosząca naszą koszulkę siłą rzeczy reklamuje nas dalej.

Na jakie gadżety warto zwrócić uwagę?

Zasada jest prosta - im bardziej użyteczny przedmiot, tym lepiej. Torba płócienna przez długi czas może służyć do noszenia zakupów, koszulka z dobrej bawełny nie zniszczy się po pierwszym praniu, a ładnie wykonany metalowy długopis z grawerunkiem może być bardzo eleganckim dodatkiem do czyjegoś nesesera. Są to przedmioty, które zwykle nosimy ze sobą także "na mieście", często na wierzchu. Wystarczy pomysł na ciekawy design czy kolorową ilustrację, aby przyciągnąć wzrok innych osób.

Gdzie kupić gadżety?

Najlepiej znaleźć firmę, która będzie w stanie przede wszystkim utrzymać jakość produktu końcowego. Jest to ważne, ponieważ gadżet ma za zadanie przekonać odbiorcę o profesjonalizmie i rzetelności przedsiębiorstwa. Jeżeli więc wybierzemy np. torby bawełniane Warszawa, musimy zadbać o ich wytrzymałość i odpowiednią jakość nadruku na materiale. Jeżeli sami nie potrafimy zaprojektować ładnej grafiki, warto także zainwestować w profesjonalne studio kreatywne, które zrobi to za nas.

Gadżety reklamowe nie muszą być nudnymi ulotkami czy słabej jakości artykułami piśmienniczymi. Obecnie jedyne, co nas ogranicza, to własna wyobraźnia i przewidywany budżet, jednak nawet w najmniejszej kwocie nadal da się stworzyć gadżet reklamowy, jak np. torby bawełniane Łódź, który nie tylko przykuje uwagę, ale także będzie cieszył odbiorcę przez długi czas.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)