Trwa ładowanie...
Megafon.pl
george clooney
14-11-2011 16:25

George Clooney chciał ze sobą skończyć

George Clooney, który ma sławę, pieniądze i piękne kobiety, przed kilkoma laty rozważał popełnienie samobójstwa. W 2005 roku aktor uległ poważnej kontuzji na planie filmu "Syriana". Podczas wykonywania popisu kaskaderskiego uszkodził sobie kręgosłup, w wyniku czego trafił na długi czas do szpitala.

George Clooney chciał ze sobą skończyćŹródło: AP
d25algt
d25algt

George Clooney, który ma sławę, pieniądze i piękne kobiety, przed kilkoma laty rozważał popełnienie samobójstwa. W 2005 roku aktor uległ poważnej kontuzji na planie filmu "Syriana". Podczas wykonywania popisu kaskaderskiego uszkodził sobie kręgosłup, w wyniku czego trafił na długi czas do szpitala. Przykuty do łóżka i unieruchomiony Clooney nie umiał odnaleźć się w nowej sytuacji.

- Leżałem w szpitalnym łóżku podłączony do kroplówki, niezdolny do wykonania najmniejszego ruchu - opowiada gwiazdor. - Miałem okropne bóle głowy, jak gdybym co chwilę doznawał udaru. Po trzech tygodniach zacząłem myśleć, że nie mogę tak żyć, że muszę ze sobą skończyć. Naprawdę. Zastanawiałem się, jak zrealizować swój plan, żeby nie narobić bałaganu. Rozważałem na przykład opcję odpalenia silnika w zamkniętym garażu. Te bóle głowy nie pozwalały mi normalnie żyć.

Po wyjściu ze szpitala Clooney zagłuszał ból alkoholem. Później przeszedł skomplikowaną operację, dzięki której może się normalnie poruszać, jednak do dziś od czasu do czasu migreny dają o sobie znać.

Dorobek aktora zamyka dramat "Idy marcowe", który 3 lutego 2012 roku zagości w polskich kinach.

(ma)

d25algt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25algt