Trwa ładowanie...
d4494hw

Gimnastyczka była molestowana przez lekarza. Postanowiła o tym opowiedzieć

Gimnastyczka Lindsey Lemke nigdy nie zapomni swojego pierwszego lekarza medycyny sportowej. Choć Larry Nassar miał żonę, trójkę dzieci i szacunek w środowisku medycznym, wykorzystywał dziewczynę seksualnie, odkąd ta miała 13 lat. Teraz postanowiła o tym opowiedzieć w wywiadzie dla "Cosmopolitana".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gimnastyczka była molestowana przez lekarza. Postanowiła o tym opowiedzieć
(Instagram.com)
d4494hw

Lindsey była wschodzącą gwiazdę gimnastyki w Michigan. Wkrótce jednak sportsmenka zaczęła skarżyć się na bóle pleców i musiła skorzystać z fachowej pomocy. Jak opowiada, każda jej wizyta u lekarza wyglądała mniej więcej tak samo. Doktor chciał, by nastolatka kładła się na brzuchu na stole. Pod pretekstem masażu dotykał jej miejsc intymnych. "Powiedział mi, że jeśli włoży palec to sprawi, że poczuje się lepiej" - relacjonuje w wywiadzie Lindsey.

Dziewczyna szacuje, że doktor przeprowadził na niej około 600 takich "zabiegów". Zgodnie z zeznaniami Lemke, przez trzy lata trzy razy w tygodniu poddawana była jego praktykom. "Kiedy to się zaczęło, bolało. Nikt wcześniej nikt nie robił mi czegoś takiego. Ale myślałem, że to leczenie. Kogo miałabym zapytać" - mówi dziewczyna w rozmowie z dziennikarzami magazynu.

W grudniu ubiegłego roku Nassar został aresztowany za posiadanie tysięcy obrazów pornografii dziecięcej. Obecnie stawia on czoła kosztom przestępstw związanych z seksualnym wykorzystywaniem seksualnym i pozwom od ponad stu rzekomych ofiar, których oskarżenia sięgają lat 90. Jedna z ofiar miała mieć 6 lat.

d4494hw

Relacje dziewcząt były podobne: penetracja pochwy, a czasami odbytu pod pozorem leczenia. Jedna z ofiar miała zeznać, że gdy miała 15 lat, lekarz zdjął jej biustonosz, a ona zobaczyła jego erekcję. Doktor Nassar utrzymuje, że jego leczenie było standardową procedurą. Amerykańskie Stowarzyszenie Osteopatyczne już potępiło jego praktyki.

Podobne przypadki zdarzały się na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Wiele młodych gimnastyczek ujawniło, że były molestowane przez swoich trenerów lub rehabilitantów. Według "Indianapolis Star", w ciągu ostatnich 20 lat ofiarą tego typu molestowania w kraju padło co najmniej 368 kobiet i dziewcząt.

Fałszywy profesor molestował studentki przez 40 lat. "Miały poczucie zawstydzenia":

d4494hw

Podziel się opinią

Share
d4494hw
d4494hw