GwiazdyGrała w kultowym "Ranczu". Tak wygląda teraz

Grała w kultowym "Ranczu". Tak wygląda teraz

Marta Mazurek grała w kultowym "Ranczu"
Marta Mazurek grała w kultowym "Ranczu"
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram
04.06.2021 12:50

Marta Mazurek grała córkę jednego z głównych bohaterów popularnego serialu "Ranczo". Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?

30- letnia aktorka ma na swoim koncie m.in. role w "Córkach dansingu", "Warsaw by Night", "Legendach polskich", "Wojennych dziewczynach", "Prokuratorze", "Diagnozie" czy "Na krawędzi 2".

Ale to głównie rola w "Ranczu" przyniosła Marcie Mazurek popularność. Aktorka wcielała się tam w postać Julii Wargacz, córki Wargaczów, odwiecznych wrogów rodziny Solejuków. Serialowa Jula natomiast zakochała się z wzajemnością w Szymku, synu Solejuków. Perypetie młodej pary, spotykającej się w tajemnicy przed zwaśnionymi rodzicami śledziły tysiące Polaków.

Panie spotkały się po latach

Marta Mazurek na planie "Rancza" miała okazję pracować m.in. z Katarzyną Żak, serialową Solejukową. Po wielu latach od nagrywania "Rancza" obie panie spotkały się ponownie - tym razem na planie spektaklu teatralnego. Zrobiły sobie wspólne zdjęcie, które Katarzyna Żak opublikowała na swoim instagramowym profilu.

"Dziesięć lat temu spotkałyśmy się na planie 'Rancza' - Marta grała wtedy dziewczynę mojego syna, Solejuka, córkę Wargaczów. Teraz ponownie gra dziewczynę syna Piotra w Teatrze Teatroteki 'Balkon Ordona'. Cudowna przygoda!" - napisała Katarzyna Żak.

Widać, że czas płynie na korzyść obu pań. Niewiele zmieniły się od czasów, kiedy "Ranczo" było nagrywane. A trzeba przypomnieć, że od premiery ostatniego odcinka tego serialu minęło już pięć lat. Od kiedy zakończono produkcję "Rancza", co jakiś czas media obiegają spekulacje na temat ewentualnej kontynuacji kultowego serialu. Prawdopodobnie wkrótce tak się stanie. Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, producent serialu Maciej Strzembosz prowadzi z TVP zaawansowane rozmowy o filmie fabularnym, którego scenariusz będzie się opierał na fabule "Rancza".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także