ycipk-44luvi

Grażyna Torbicka wrzuciła zdjęcie z tancerzem. Internauci nie zorientowali się, że fotografia jest sprzed 14 lat

Zdjęcie, które udostępniła na swoim koncie Grażyna Torbicka, wywołało sporo zamieszania. Internauci zarzucili dziennikarce, że stacja TVN kreuje sztuczny wizerunek gwiazdy. Później okazało się jednak, że zdjęcie wykonane zostało 14 lat temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Torbicka skończyła w tym roku 59 lat
Grażyna Torbicka skończyła w tym roku 59 lat (Forum)
ycipk-44luvi

Grażyna Torbicka udostępniła na swoim koncie na Instagramie nietypowe zdjęcie. Na fotografii zobaczyć można prezenterkę szalejącą na parkiecie w towarzystwie kilku tancerzy. Zdjęcie nie przypadło do gustu kilku internautom. Torbickiej zarzucono sztuczność. "Przepraszam za szczerość, ale odnoszę wrażenie, że nie jest już pani sobą. Ten cały TVN dziwnie panią kreować zaczął. To nie pani styl, bo jest pani piękną kobietą mającą swój niepodważalny styl" – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. Dziennikarka szybko zareagowała. "To zdjęcie jest z 2004 roku. Pozdrawiam" – odpowiedziała Torbicka.

W obronie Torbickiej stanęły inne internautki. Ciekawe jest jednak to, że żadna z komentujących fotografię osób nie zwróciła uwagi na to, że zdjęcie nie jest aktualne. Wszystko wskazuje więc na to, że czas jest dla dziennikarki bardzo łaskawy i Torbicka zdaniem wielu widzów, wygląda dziś dokładnie tak samo, jak kilkanaście lat temu.

ycipk-44luvi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-44luvi

ycipk-44luvi
ycipk-44luvi