GwiazdyGreckie wakacje Katarzyny Glinki. Gwiazda pochwaliła się tym, jak wypoczywa

Greckie wakacje Katarzyny Glinki. Gwiazda pochwaliła się tym, jak wypoczywa

Katarzyna Glinka spędza wakacje w Grecji
Katarzyna Glinka spędza wakacje w Grecji
Źródło zdjęć: © Instagram | @katarzynaglinka
Aleksandra Lewandowska
27.08.2021 20:45

Katarzyna Glinka wybrała się razem z partnerem na wakacje na grecką wyspę Santorini. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, na tle morza, a fani nie mogą się zachwycić tym, jakie ma tam widoki.

Katarzynę Glinkę widzowie kojarzą szczególnie z rolą Kasi Górki w "Barwach szczęścia" oraz z filmem "Wkręceni" z 2014 roku, w którym zagrała główną bohaterkę, Martę. Glinka była również finalistką jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami", w którym partnerował jej Stefano Terrazzino, a także uczestniczką programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Greckie wakacje Katarzyny Glinki

Aktorka wybrała się z razem z ukochanym Jarosławem Bienieckim na małe wakacje na Santorini. Para w 2019 roku się zaręczyła, a w maju 2020 roku powitała na świecie syna. Teraz wypoczywają w Grecji, skąd Glinka zamieściła na Instagramie kilka zdjęć.

- Idealne miejsce na ostanie dni wakacji - napisała pod ostatnim, na którym pozuje w modnym w tym sezonie bikini w ciekawe wzory.

Choć greckie widoki z pewnością są przepiękne, obserwatorzy nie mogą przestać się zachwycać tym, jak wygląda aktorka. Glinka skończyła niedawno 44 lata i widać, że naprawdę cieszy się obecnie życiem.

Wielbicielka Grecji

Na początku sierpnia tego roku Katarzyna Glinka także wybrała się do Grecji, a konkretnie na popularną wyspę Zakynthos. Wtedy zabrała ze sobą w podróż rocznego synka Leo, z którym udostępniła kilka zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Podkreśliła, że ubolewa, że nie było wtedy z nią jej starszego syna Filipa z pierwszego małżeństwa z Przemysławem Gołdonem, ale jest w takim wieku, że "wyjeżdża nie tylko z rodzicami".

- Tym razem nie mogłam zabrać ze sobą mojego starszego syna - wchodzi w okres życia kiedy wyjeżdża już nie tylko z rodzicami. Trochę to przeżywam. Jednak dzięki temu mam okazję pobyć z maluchem i mieć czas tylko dla niego. Dzielenie czasu między dzieci - zwłaszcza z tak dużą różnicą wieku nie jest łatwe - napisała wówczas na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta