Trwa ładowanie...
Materiał sponsorowany przez Hair2Go

Guy Tang – moja miłość! Wyznania Natalii Borowieckiej – Fryzjerki i Ambasadorki MyDentity

Guy Tang – światowej sławy stylista fryzur, ikona mediów społecznościowych, od lat inspiruje swoją społeczność #hairbesties pięknym, niepowtarzalnym wyglądem. Stworzył linię MyDentity, która ucieleśnia jego pasję do włosów i potrzeby społeczności #hairbestie, z którą ma codzienny kontakt i tworzy dla nie angażujące treści.

  Źródło: Adobe Stock
d3tr9d0
d3tr9d0

Wielką fanką Guy Tanga i społeczności #hairbestie jest Natalia Borowiecka – Ambasadorka i Edukatorka marki MyDentity. Na czym polega fenomen Guy Tanga i co Natalia zawdzięcza mistrzowi?

Guy jest perfekcjonistą w każdym aspekcie. To on siedzi w laboratorium, projektuje kampanie marketingowe, zatwierdza projekty opakowań i rozmawia z #hairbesties w mediach społecznościowych, dzieli się wskazówkami dotyczącymi formułowania, jest mentorem i udziela stylistom prawdziwych wskazówek. Od początku dzieli się wszystkimi swoimi recepturami i tworzy społeczność ludzi pragnących edukacji, inspiracji i wzajemnego wsparcia. Chce łączyć, a nie dzielić.

 Kiedy zrobiłam grubą kreskę w moim życiu i zrozumiałam jak wiele zależy ode mnie, od mojego nastawienia, pozytywnego myślenia oraz wiary we własne siły napotkałam na niego – mojego "Pana z telewizji".  Każde kolejne video wciągało mnie coraz bardziej, czasem zarywałam noc oglądając odcinek po odcinku po całym dniu spędzonym w pracy. Dlaczego? Ponieważ dawały mi one tak wiele. Mogłam poznawać oraz udoskonalać nowe techniki koloryzacji co bardzo mnie interesowało oraz pozwalało być coraz lepszą w mojej życiowej pasji, jaką jest fryzjerstwo.  W tamtym okresie życia pracowałam zawodowo jako fryzjer oraz nauczyciel fryzjerstwa w szkołach. Czerpałam inspirację z każdego filmu oraz zaraziłam nią swoich uczniów. Oprócz zawodowych aspektów ujął mnie sposób przekazywania informacji (bardzo swobodny oraz otwarty) jak i jego osobowość.  Z biegiem lat moja miłość do mojego idola, autorytetu zawodowego nie malała, a wręcz jest coraz większa. 

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gdy pewnego dnia otrzymałam telefon z zaproszeniem, jako jeden z 30 tysięcy fryzjerów w Polsce, na osobiste spotkanie z Guy Tang, który miał odwiedzić nasz kraj, to przez wiele dni nie mogłam opanować emocji jakie mi towarzyszyły. To było więcej niż marzenia, to było nierealne! Każdą rzecz, którą wykonywałam do tamtej pory zawsze starałam się robić "na maksa", ale od tamtej chwili dostałam skrzydeł, wszystko co działo się potem było jakby z wiatrem, ponad normę, ale możliwe do wykonania. Rzeczy niemożliwe stały się możliwe, bajkowe. Odmieniło to moje życie o 180 stopni.  Otrzymałam propozycję pracy jako edukator jego własnej marki "Mydentity". Okazało się, że wszystko co osiągnęłam w swoim życiu, czego wcześniej nie doceniałam tak bardzo właśnie miało w tym znaczenie. 

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Pasja do zawodu, ciągła chęć rozwijania się, wyrozumiałe podejście, umiejętności przekazywania wiedzy, miłość do ludzi. Teraz już wiem, że wszystko co się dzieje w naszym życiu jest po coś. Dziś po kilku latach, kiedy zostałam ambasadorem MyDentity - kilkukrotnie szkoliłam się pod okiem mojego mistrza min. w jego akademii w Los Angeles, prowadzę szkolenia w całej Polsce i za granicą, przekazuję moją wiedzę tysiącom fryzjerów rocznie. Mam czasami takie chwilę, gdy patrzę na siebie z boku i mówię sobie po ciuchu "Gratuluję Natalia, gratuluje, że mimo tak wielu przeciwności losu które napotkałam, udało Ci się każdą złą energię zamienić na pozytywną. Wykorzystać ją w odpowiedni sposób."  

d3tr9d0

Z perspektywy czasu i poznając osobowość Guy Tanga już wiem, dlaczego przez wiele lat go podziwiam. Jest autentyczny, perfekcyjny, wrażliwy, pracowity, wszechstronnie uzdolniony, jest "kolorowym ptakiem".  Marka "#Mydentity" nie jest tylko produktem, to coś więcej. To społeczność ludzi z całego świata pracujących na tej marce, którzy wzajemnie się wspierają, edukują, rozumieją.  Jestem niesamowicie szczęśliwa mogąc być jej częścią. Mogąc pracować na produktach najwyższej jakości, czując wsparcie jej Twórcy. Dzieląc się wiedzą na jej temat z fryzjerami z całego świata, co sprawia, że sama rozwijam się każdego dnia. 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Guy Tang jest najważniejszą osobą w moim życiu zawodowym, ale również jedną z najważniejszych w ogóle. Jeżeli kochasz swoją pracę, która jest Twoją pasją, poświęcasz jej większość swojego życia to wspaniale jest mieć taki autorytet jakim jest dla mnie Guy Tang, który w odpowiednim momencie pojawił się w moim życiu. Sprawił, że jestem w miejscu, o którym nawet w przeszłości nie śniłam. 

d3tr9d0

Wierzcie w marzenia, nawet w te nierealne, życie potrafi mocno zaskoczyć!

A&M Premium Distribution dziękuję, że daliście mi możliwość przeżywania tej niesamowitej przygody.

Natalia Borowiecka

Właścicielka Salonu Fryzjer z Pasją oraz Akademii Fryzjerskiej z Pasją. W zawodzie fryzjera od wielu lat, ogromna pasjonatka swojej pracy. Nauczycielka sztuki Fryzjerstwa i doświadczony Szkoleniowiec. Wykształcenie pedagogiczne i duże kompetencje w pracy z ludźmi. Ambasador i Edukator marki #Mydentity. Twórczyni Autorskich programów szkoleniowych.

d3tr9d0

Ciągła inspiracja dla wielu fryzjerów i pasjonatów fryzjerstwa. Zrzesza dużą liczbę osób pragnących rozwijać się zawodowo. Otwarta, szczera, świadoma i bezkompromisowa. Z ogromnym sercem podchodzi do wszystkiego czym się zajmuje. Sama wciąż nie przestaje się szkolić i motywować swoich fryzjerów do rozwoju. Często powtarza, że zawsze można coś jeszcze zrobić aby pójść krok dalej. Mocną stroną Natalii jest twórcze myślenie, kreowanie nowego i odwaga do wprowadzania zmian.

Materiał sponsorowany przez Hair2Go
d3tr9d0
d3tr9d0