GwiazdyGwiazda „Top Gun” wzięła ślub z przyjaciółką

Gwiazda „Top Gun” wzięła ślub z przyjaciółką

Gwiazda „Top Gun” wzięła ślub z przyjaciółką
Źródło zdjęć: © AFP
22.09.2010 11:35, aktualizacja: 22.09.2010 12:35

Zaledwie rok po ogłoszeniu, że jest lesbijką aktorka Kelly McGillis wzięła ślub ze swoją długoletnią partnerką, Melanie Leis. W 2009 roku w wywiadzie dla lesbijskiej strony Shewired.com gwiazda "Top Gun" potwierdziła krążące od dłuższego czasu plotki: „Skończyłam z facetami”.

Zaledwie rok po ogłoszeniu, że jest lesbijką aktorka Kelly McGillis wzięła ślub ze swoją długoletnią partnerką, Melanie Leis. Panie poznały się w 2000 roku. Leis pracowała w restauracji należącej do McGillis i jej męża. Aktorka była dwukrotnie zamężna, ma dwie córki. W 2009 roku w wywiadzie dla lesbijskiej strony Shewired.com potwierdziła krążące od dłuższego czasu plotki: „Skończyłam z facetami”.

Niedawno McGillis opowiedziała o tym dlaczego zdecydowała się przyznać się publicznie do swojej orientacji seksualnej.
- Zadano mi pytanie, a ponieważ moje dzieci już ze mną nie mieszkały i nie musiałam już nikogo chronić, to nie musiałam go omijać . Postanowiłam być absolutnie szczera. To był moment prawdy. Pomyślałam, „Hmm, czy powiedzieć prawdę czy po prostu odpowiedzieć standardowo, 'To nie wasz interes'? Zdecydowałam się na powiedzenie prawdy.

McGillis najlepiej znana jest z przebojów lat 80., „Top Gun” i „Świadek”.