Trwa ładowanie...
d1y4k6v

Gwyneth Paltrow opowiedziała o menopauzie. Nie jest jej lekko

Oskarowa gwiazda Gwyneth Paltrow opowiedziała o tym, jakie zmiany zaszły w jej życiu, od kiedy zaczęła menopauzę. Są tak poważne, że czasem ciężko jest jej funkcjonować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka skończyła 46 lat
Aktorka skończyła 46 lat (ONS.pl, Fot: Capital Pictures)
d1y4k6v

Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych filmik dla swojej marki "Goop". Firma zajmuje się produkcją serii suplementów dla kobiet, które właśnie przechodzą menopauzę. Paltrow postanowiła przyznać się do tego, że pierwsze objawy pojawiły się i u niej.

- Gdy zaczynasz perimenopauzę (okres lat przejściowych przez menopauzą - przyp. red.) zauważasz mnóstwo zmian - opowiada aktorka. - Czuję zmiany hormonalne, humory, nagle potrafię być wściekła bez powodu.

d1y4k6v

Paltrow dodaje, że zależy jej, żeby zmienić postrzeganie menopauzy przez społeczeństwo. Uważa, że to wymaga zmiany - i potrzebuje "rebrandingu".

- Pamiętam gdy moja mama przechodziła menopauzę i to była bardzo duża sprawa - kontynuuje gwiazda. I dodaje: Myślę, że dookoła niej i jej emocji był pewien smutek. Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli w społeczeństwie dobry przykład aspirującej kobiety przechodzącej menopauzę.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d1y4k6v

Podziel się opinią

Share

d1y4k6v

d1y4k6v