Hailey Bieber w stylu normalsa. Tak podkręciła miejski look

Hailey Bieber stawia na luz
Hailey Bieber stawia na luz
Źródło zdjęć: © Getty Images | Rachpoot
Aleksandra Szablak

09.11.2022 10:24, aktual.: 09.11.2022 11:46

Założyła puchówkę i dyskretnie odsłoniła brzuch. Wyluzowana Hailey Bieber wygląda, jakby modę miała w nosie. Ale na tym właśnie polega ten trend – masz wyglądać jakby ci się nie chciało, nawet jeśli zależy ci bardzo.

Na pewno słyszałaś o normcore. Trend inspirowany "normalsami", na których czele stoją postacie z modą niemające dotychczas nic wspólnego - skupia się na wygodzie. Tym sposobem Mark Zuckerberg i Steve Jobs zostali liderami tego nurtu, w którym modne jest to wszystko, co jeszcze kilka lat temu było antytrendem.

Stąd powrót kurtki puchowej, którą kiedyś można było założyć na stok, spacer z psem, ewentualnie na zakupy w warzywniaku. Teraz puchówka nie schodzi z podium najmodniejszych okryć wierzchnich na jesień i zimę, stanowiąc numer jeden przed każdym wyjściem z domu. Nosimy ją wszędzie i do wszystkiego – tak jak Hailey Bieber, która pokazała jak do stylizacji sportowo-zimowej dodać człon "hot".

Jeansy z szafy chłopaka

Hailey Bieber do perfekcji opanowała zabawę formą. O ile trendy lansują oversize od stóp do głów, o tyle gwiazda słusznie zbalansowała przeskalowane spodnie inspirowane chłopakami z Backstreet Boys. Luźny krój, obniżony krok oraz nogawka ciągnąca się po ziemi – to model, który mogłaby zawinąć z szafy Justina. Bardzo dyskretnie odsłonięty brzuch nadał stylizacji nieco smacznej kokieterii.

Hailey i Justin Bieber na zakupach
Hailey i Justin Bieber na zakupach © East News | Bellocqimages

Uniwersalna puchówka

Stylizacja oparta na przeskalowanym dole i dopasowanej górze, to zawsze bezpieczne i przyjemne dla oka połączenie. Pamiętasz stylizację Justina Biebera, który pojawił się w marynarce XXL? To idealny przykład, jak oversize graniczy z groteską. "Będzie na drugi rok" - pisali z przymrużeniem oka krytycy. Na szczęście Hailey Bieber nie poszła śladami męża i wykorzystała uniwersalną kurtkę puchową dopasowaną do swojego rzeczywistego rozmiaru. To pozwoliło modelce zabawić się także z dodatkami.

Detal ma znaczenie

Stożkowa czapka Papy Smerfa zmieniła kolor z czerwieni na brąz. Model z wydłużoną linią wizualnie zapewnił sylwetce kilka dodatkowych centymetrów wzrostu. Świetnym kontrastem okazała się zmniejszona wersja torebki hobo - w tłumaczeniu "włóczęgi" - oraz prostokątne okulary, które świetnie pasują do pociągłej twarzy Hailey Bieber. Patrząc na jej popołudniową stylizację, aż mamy ochotę na krótkie rozstanie z obcasami i jesienny flirt z trendem normcore.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także