GwiazdyHanna Lis w programie sprzed 14 lat. Tak wyglądało pierwsze wydanie "Wydarzeń"

Hanna Lis w programie sprzed 14 lat. Tak wyglądało pierwsze wydanie "Wydarzeń"

Hanna Lis w programie sprzed 14 lat. Tak wyglądało pierwsze wydanie "Wydarzeń"
Źródło zdjęć: © Forum
Agata Porażka
13.10.2018 10:58, aktualizacja: 13.10.2018 13:08

Hanna Lis, wtedy jeszcze Smoktunowicz, "Wydarzenia" w Polsacie zaczęła prowadzić w październiku 2004 roku. Rozstała się ze stacją po 3 latach, ale dzisiaj chętnie wraca do tamtych chwil.

"14 lat i jeden dzień temu" - pisze Lis w swoich mediach społecznościowych. "Pierwsze wydanie Wydarzeń. Przyznam, że miałam przepotworną tremę. I nie chodziło o mnie. Świadomość tego, że mogę przez głupie zdenerwowanie położyć serwis, na który pracowaliśmy przez kilka miesięcy z całym zespołem fantastycznych ludzi, dziennikarzy, operatorów, montażystów, kierowników produkcji, oświetleniowców, scenografów, researcherów, potęgowała tylko zdenerwowanie. Jakoś poszło, a Wydarzenia trwają do dziś".

Współpraca z programem Polsatu nie zawsze była jednak kolorowa. W 2007 roku stacja zwolniła Tomasza Lisa, jako oficjalny powód podając "względy ekonomiczne", ale nigdy tak naprawdę nie wyjaśnili, dlaczego odsunęli go od programu. Razem z nim, na znak solidarności, odeszła Hanna.

Po odejściu z wydarzeń Hanna przeszła do TVP, gdzie zajęła się programem "Wiadomości" w TVP 1. Co więcej, prowadziła również na zmianę z Piotrem Kraśką oraz Jarosławem Kulczyckim program publicystyczny "Temat dnia. Rozmowa jedynki".

Po tym, jak w 2016 roku została zwolniona z TVP, przeszła do TVN Style, a od marca 2018 prowadzi talk-show "Między Słowami" w Polsat Cafe.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta