Trwa ładowanie...

Hanna Lis w programie sprzed 14 lat. Tak wyglądało pierwsze wydanie "Wydarzeń"

Hanna Lis, wtedy jeszcze Smoktunowicz, "Wydarzenia" w Polsacie zaczęła prowadzić w październiku 2004 roku. Rozstała się ze stacją po 3 latach, ale dzisiaj chętnie wraca do tamtych chwil.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Hanna Lis w programie sprzed 14 lat. Tak wyglądało pierwsze wydanie "Wydarzeń"Źródło: Forum
d2al67v

"14 lat i jeden dzień temu" - pisze Lis w swoich mediach społecznościowych. "Pierwsze wydanie Wydarzeń. Przyznam, że miałam przepotworną tremę. I nie chodziło o mnie. Świadomość tego, że mogę przez głupie zdenerwowanie położyć serwis, na który pracowaliśmy przez kilka miesięcy z całym zespołem fantastycznych ludzi, dziennikarzy, operatorów, montażystów, kierowników produkcji, oświetleniowców, scenografów, researcherów, potęgowała tylko zdenerwowanie. Jakoś poszło, a Wydarzenia trwają do dziś".

Współpraca z programem Polsatu nie zawsze była jednak kolorowa. W 2007 roku stacja zwolniła Tomasza Lisa, jako oficjalny powód podając "względy ekonomiczne", ale nigdy tak naprawdę nie wyjaśnili, dlaczego odsunęli go od programu. Razem z nim, na znak solidarności, odeszła Hanna.

Po odejściu z wydarzeń Hanna przeszła do TVP, gdzie zajęła się programem "Wiadomości" w TVP 1. Co więcej, prowadziła również na zmianę z Piotrem Kraśką oraz Jarosławem Kulczyckim program publicystyczny "Temat dnia. Rozmowa jedynki".

Po tym, jak w 2016 roku została zwolniona z TVP, przeszła do TVN Style, a od marca 2018 prowadzi talk-show "Między Słowami" w Polsat Cafe.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2al67v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2al67v
d2al67v