Trwa ładowanie...

Hanna Śleszyńska pochwaliła się zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Jest w świetnej formie

Hanna Śleszyńska w tym roku skończyła 62 lata. Gwiazda "Rancza" postanowiła wypocząć w Grecji i przy okazji zaprezentowała figurę w bikini. Fani zachwyceni.

Share
Hanna Śleszyńska pokazała się w bikini. Fani oszaleli
Hanna Śleszyńska pokazała się w bikini. Fani oszaleli Źródło: fot. AKPA
d6eaaee

Nadszedł długo wyczekiwany sezon urlopowy i gwiazdy tłumnie wyruszyły na zagraniczne wojaże. Dla prasy kolorowej wakacje to okazja, by podpatrzeć, jak znani i lubiani prezentują się w strojach kąpielowych. Ostatnio wszystkich zaskoczyła Hanna Śleszyńska, której figury mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka.

Dokąd wyleciała aktorka?

Grecja to jedna z ulubionych destynacji polskich gwiazd. Mocno z Helladą są związane między innymi Kasia Skrzynecka czy Ewa Chodakowska. Okazuje się, że chętnie na wyspy wraca także Hanna Śleszyńska. 

"Kreta moja Miłość. Nie było mnie tu kilka lat. Stęskniłam się bardzo za widokami, za nieustającym słońcem, wiatrem, jedzeniem, ludźmi. Wcześniej odwiedzałam wielokrotnie Kretę i zwiedzałam wzdłuż i wszerz. Zawsze obiecuję sobie, że następnym razem przyjadę szczuplejsza i doskonalsza, ale raczej się to nie udaje - tutaj też trudno odmawiać sobie wszystkich pysznych rzeczy. Ściskam, pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku, gdziekolwiek jesteście Kochani" - napisała na wpisie w swoich mediach społecznościowych.

d6eaaee

Ciało polskiej bogini

Hanna Śleszyńska zaskoczyła wszystkich zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Fani aktorki są przyzwyczajeni do jej skromnego wizerunku. Zazwyczaj role wymagają od niej sukienek zapiętych po samą szyję. Okazuje się, że gwiazda nie ma się czego wstydzić. Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Zdjęcie w skąpym stroju polubiło już ponad 8000 osób. Zachwytu nie ukrywają także inne gwiazdy, między innymi Katarzyna Skrzynecka i Grażyna Wolszczak. Followersi są zgodni: Hanna Śleszyńska w bikini jest "sexy"!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Julia Wieniawa o zdjęciach mamy w bikini: "Jedna celebrytka w domu wystarczy"

d6eaaee

Podziel się opinią

Share
d6eaaee
d6eaaee
Strona Główna WP