Trwa ładowanie...

Hejterzy piszą, że jest brzydka. Melissa Blake odpowiada im w błyskotliwy sposób

Blogerka i aktywistka, Melissa Blake, udowodniła, że dystans do siebie i hejtu, jaki wylewa się na nią w internecie to niezawodna broń. Kiedy otrzymała wiadomość, że nie powinna pokazywać twarzy publicznie, odpowiedziała szybką ripostą, która stała się viralem.

Melissa Blake walczy z dyskryminacją w sieciMelissa Blake walczy z dyskryminacją w sieciŹródło: Instagram.com
d192pax
d192pax

Melissa Blake urodziła się z rzadką chorobą genetyczną, zespółem Freemana-Sheldona. Schorzenie objawia się deformacją twarzy i kończyn. Zespół bywa także nazywany zespołem gwiżdżącej twarzy, co ma związek ze specyficznym przykurczem mięśni mimicznych.

Walczy z dyskryminacją osób niepełnosprawnych

Melissa w związku ze swoją wadą oraz tym, że jest aktywna w mediach społecznościowych, często mierzy się z przykrymi komentarzami. Aktywistka i pisarka nie pozostaje obojętna na dyskryminujące uwagi. Zawsze stara się, często w zabawny sposób, odpowiedzieć hejterom. Ostatnio zwrócono jej uwagę, że nie powinna publikować swoich zdjęć w sieci. Natychmiast opublikowała dwie fotografie, na których dokładnie widać jej twarz i dodała zabawny komentarz.

 "Kolejny troll napisał, że nie powinnam publikować swoich fotografii, więc wysyłam dwa słodkie zdjęcia i czuje się z tym wspaniale" – napisała na Instagramie blogerka. Jej ripostę na słowa i apele hejterów polubiło setki tysięcy osób.

 To kolejny raz kiedy aktywistka w błyskotliwy sposób reaguje na niewybredne komentarze, wyśmiewające jej niepełnosprawność. Jak pisała wielokrotnie m.in. na Twitterze, kiedy ludzie mówią jej, że jest brzydka, upamiętnia to kolejnymi swoimi selfe, wrzucanymi do internetu. W ten sposób Melissa Blake walczy z dyskryminacją. "Zadziwiające jak wielu wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu" – chciałoby się odpowiedzieć jej hejterom.

Yga Kostrzewa o sytuacji LGBT w Polsce." Trudno żyć w kraju, gdzie można zostać oplutym"

d192pax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d192pax