Trwa ładowanie...
drw6lwt

Horoskop dzienny na piątek 14 czerwca. Sprawdź, co przewidziały dla ciebie gwiazdy w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na piątek 14 czerwca. Miłość czy zdrada? Płacz i kłótnie, a może jednak szczęśliwe chwile z ukochaną osobą? Czasem warto sprawdzić, czy idziemy do szefa po podwyżkę we w właściwym czasie. Sprawdź, co mówią gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na piątek 14 czerwca
Horoskop dzienny na piątek 14 czerwca (Fotolia, Fot: starblue)
drw6lwt

Horoskop - Baran 14.06.2019

Od przybytku głowa nie boli, jednak ty zdecydowanie lubisz przesadzać. Niestety może również zawładnąć dzisiaj tobą chęć zdobycia czegoś, kosztem kogoś. Pamiętaj że takie poczynania zawsze źle się kończą, dla tego kto nie szanuje równowagi i działa na szkodę innych. Raczej postaraj się nawiązać nowe znajomości, bo te kontakty mogą pomóc Ci w nieszkodliwy sposób osiągnąć swój cel.

Horoskop - Byk 14.06.2019

Komuś bardzo będzie zależało na tym by pokrzyżować twoje plany, nie daj się podejść, bo zasiane ziarno niepewności ma duże szanse na rozkwit. Nie licz również na przychylność innych, niestety cała sytuacja uświadomi Ci, że najwyższa pora nieco zmienić równowagę sił wśród znajomych. Nie szukaj poklasku na siłę, zwłaszcza w miejscu gdzie pracujesz, bo tam raczej nie znajdziesz uznania, tylko zazdrość.

Horoskop - Bliźnięta 14.06.2019

Z pełną delikatnością podejdź dzisiaj do siebie, nie wymagaj od siebie zbyt wiele, ponieważ niepotrzebnie wpędzisz się tylko w poczucie winy. To że czasem nie możesz czegoś zrobić, czy nie masz na coś siły, nie czyni Cię bezużytecznym. Zacznij małymi krokami, a na pewno każdy etap przyniesie Ci radość i samozadowolenie. Poszukaj wsparcia u bliskiej Ci osoby, na pewno będzie cię dodatkowo mobilizować.

drw6lwt

Horoskop - Rak 14.06.2019

Nie załamuj się tym, że chwilowo coś nie do końca się układa po Twojej myśli. Spójrz na wszystko z pewnej perspektywy, a może się okazać, że szybciej znajdziesz błąd jaki popełniasz. Nie zatracaj się w walce o coś co już z góry jest przegrane. Ponieważ okupisz to niepowetowanymi stratami i będziesz musiał wszystko zaczynać od początku. Opanujesz nerwy generując dla siebie chwilę medytacji.

Horoskop - Lew 14.06.2019

Drzemie w Tobie ogromna moc, o czym niestety często zapominasz. Jako królewski znak, umiesz zarządzać, działać i podejmować się niemożliwego. Więc dlaczego truchlejesz na samą myśl zmierzenia się z własnymi słabościami. Kiedy tylko w odpowiedni sposób podejdziesz do tego, okaże się że naprawdę możesz wiele. Pamiętaj tylko o umiarkowaniu, bo masz skłonności do przesady w każdą stronę.

Horoskop - Panna 14.06.2019

Postaraj się postępować dzisiaj ostrożnie z należytą uwagą obserwując i analizując jakie może przynieść skutki Twoje działanie. Nie zawsze dobre chęci wystarczą, ponieważ niestety potrafi wyjść „jak zwykle”. Nie każda pomoc jest wskazana. Raczej postaraj się stać jako obserwator i użyczyć ramienia, kiedy będzie taka potrzeba. Tutaj najlepiej po prostu zachowaj zdrowy egoizm.

Horoskop - Waga 14.06.2019

Sam degradujesz siebie i wątpisz w swoje umiejętności. No jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz, więc nie daj się swoim lękom i działaj, bo możesz dzisiaj osiągnąć naprawdę wiele. Nie tylko w sprawach związanych z pracą, czy finansami, ale głównie skup się na rodzinie, na osobach najbliższych Ci. Umykają Ci bardzo ważne rzeczy, a później jesteś zdziwiony, bo o niczym nie wiedziałeś.

drw6lwt

Horoskop - Skorpion 14.06.2019

Przez głowę będą przechodzić Ci gradowe chmury, wiele wskazuje na to, że przestajesz sobie radzić z codziennością. Niestety duży wpływ ma na to Twój perfekcjonizm. Bardzo dużo od siebie wymagasz, co później skutkuje takim naprężeniem, że mała rzecz potrafi wyprowadzić Cię z równowagi. Postaraj się nabrać więcej dystansu do siebie i do otoczenia, bo jesteś tylko człowiekiem i możesz popełniać błędy.

Horoskop - Strzelec 14.06.2019

Daj się dzisiaj poprowadzić kobiecie, spod ognistego znaku, uda się jej nakierować Ciebie na odpowiednie tory, bez żadnych szkód. Sam mocno boisz się zmienić cokolwiek w swoim życiu, przez co popadasz w marazm i pojawia się niechęć do wszystkiego co robisz. Uciekasz w różne uzależnienia, czy to praca, czy zakupy, ale w ten sposób będziesz czuł się coraz bardziej nieszczęśliwy.

Horoskop - Koziorożec 14.06.2019

Uda Ci się odetchnąć od wszystkiego, więc nie szukaj na siłę problemów czy zadań. Naucz się odpoczywać, teraz będzie Ci to bardzo potrzebne. Wybierzesz się w podroż sentymentalną, która przypomnij Ci o Twoich pragnieniach, o marzeniach jakie miałeś, a z biegiem lat porzuciłeś na poczet stabilności finansowej i szarej rzeczywistości. Poczuj ten zapał i radość jakie Ci to dawało.

Horoskop - Wodnik - 14.06.2019

Będziesz miał szansę zabłysnąć, może to dotyczyć w zasadzie każdej dziedziny życia. Dzięki temu odzyskasz wiarę w siebie i poczujesz że możesz naprawdę wiele. Nie pozwól aby ktokolwiek swoim biadoleniem czy czarnowidztwem zgasił Twój zapał. Najlepiej odcinaj się w miarę możliwości od ludzi, który tylko ciągną Cię w dół. Masz w sobie ogromny potencjał, nie marnuj go na błahostki.

Horoskop - Ryby - 14.06.2019

Zaczynasz zbyt wiele poświęcać dla rzeczy, które w zasadzie powinny odejść do lamusa. Nie trzymaj tego na siłę przy sobie, bo nie dość że tracisz niepotrzebnie energię, to jeszcze degradujesz się emocjonalnie. Rozejrzyj się dookoła siebie i zobacz jak wiele udało Ci się osiągnąć, gdzie jesteś w tym wszechświecie. Podziękuj za to co masz, oddaj co już nie jest CI potrzebne i ukochaj najważniejsze.

drw6lwt

Podziel się opinią

Share
drw6lwt
drw6lwt