Blisko ludziHoroskop na dziś. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop na dziś. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop na dziś. Sprawdź, co cię czeka
Źródło zdjęć: © 123RF

02.09.2019 07:21, aktual.: 30.10.2019 20:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Początek miesiąca może być intensywny, a to, co się stanie zaskakujące. Zobaczy, co powinieneś zrobić, by dzisiejszy dzień był dla ciebie jak najlepszy.

*Baran *
Dzień dość nerwowy, ale jednocześnie spontaniczny. Wiele rzeczy zrobisz bez wcześniejszego przemyślenia wszystkiego.

Byk
W końcu dojdziesz do wniosku, że najwyższy czas przestać się umartwiać. Bo sam sobie tym szkodzisz i wybijasz się z rytmu swoich postanowień.

Bliźnięta
Możesz śmiało podjąć się działań jakich do tej pory się bałeś. W ogóle odejdzie od ciebie strach i przekonanie, że nie potrafisz.

*Rak *
W odpowiednim momencie znajdziesz równowagę, w każdej dziedzinie swojego życia. Dziś załatwiaj wszelkie sprawy urzędowe.

Lew
Wykażesz się chłodnym osądem i pełnym profesjonalizmem. Wszystko co będzie się działo wkoło ciebie, nie będzie wywierało na tobie wrażenia.

Panna
Przyświecać ci będą wzniosłe idee, które niestety nie wszędzie znajdą swoje zastosowanie i wywoła to w tobie irytację.

Waga
Większość tego co robisz będzie podporządkowane starszej od ciebie osobie, ona będzie cię wręcz prowadziła za rękę, wykaż się też inicjatywą.

Skorpion
Dzisiaj wiele spraw znajdzie swoje rozwiązanie, będziesz w końcu wiedzieć, na czym tak naprawdę stoisz i w którą stronę powinieneś iść.

Strzelec
W końcu poczujesz bezpieczeństwo materialne, co przyczyni się do znacznie lepszego samopoczucia i zwiększenia własnej wartości.

Koziorożec
Będziesz pod wpływem młodej kobiety w swoich poczynaniach, posłuży ci ona nie tylko za przyjaciela, ale i mentora w twoich sprawach.

Wodnik
Niestety szala goryczy się dla ciebie dziś przeleje, możesz przez to powiedzieć i kilka słów za dużo, jednak przyniesie to pozytywny skutek.

Ryby
W wielu dziedzinach życia brakuje ci cierpliwości i wytrwałości, więc nie dziw się później, że wszystko nie idzie tak jak sobie planujesz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także