Trwa ładowanie...
d3u8x4w

Huczne powitanie Aleksandry Dulkiewicz. Pracownicy śpiewali "sto lat"

Nowa prezydent Gdańska pojawiła się w poniedziałek rano w pracy, gdzie czekała na nią miła niespodzianka. Grupa pracowników pogratulowała jej zwycięstwa w wyborach oraz zadeklarowała się do ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dulkiewicz wygrała miażdżącą przewagą głosów.
Dulkiewicz wygrała miażdżącą przewagą głosów. (East News)
d3u8x4w

Pomimo tego, że Aleksandra Dulkiewicz od ponad miesiąca pełniła obowiązki prezydenta Gdańska i wiele wskazywało, że wygra uzupełniające wybory, pracownicy urzędu nie kryli radości z powodu jej niedzielnego zwycięstwa.

Zobacz także: Braun: gdańszczanie, dzięki tej kampanii mogli usłyszeć kilka zdań niesłychanych

Gdy tylko Dulkiewicz weszła do budynku, usłyszała gromkie brawa oraz głośne "sto lat". Prezydent miasta podziękowała pracownikom, ale jednocześnie poprosiła ich o pomoc. "Ważne zadanie przed nami. Bez was nie dam rady. Gdańszczanki i Gdańszczanie nas potrzebują, dlatego proszę, pracujmy z całą mocą. Pomóżcie" - powiedziała.

W niedzielę w Gdańsku odbyły się wybory uzupełniające po zabójstwie prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Aleksandra Dulkiewicz wygrała je gigantyczą przewagą głosów. Kandydatka zdobyła 82,22 proc. głosów i zostawiła daleko w tyle Grzegorza Brauna i Marka Skibę.

d3u8x4w

Podziel się opinią

Share

d3u8x4w

d3u8x4w