ycipk-35rrkt

Huczne powitanie Aleksandry Dulkiewicz. Pracownicy śpiewali "sto lat"

Nowa prezydent Gdańska pojawiła się w poniedziałek rano w pracy, gdzie czekała na nią miła niespodzianka. Grupa pracowników pogratulowała jej zwycięstwa w wyborach oraz zadeklarowała się do ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dulkiewicz wygrała miażdżącą przewagą głosów.
Dulkiewicz wygrała miażdżącą przewagą głosów. (East News)
ycipk-35rrkt

Pomimo tego, że Aleksandra Dulkiewicz od ponad miesiąca pełniła obowiązki prezydenta Gdańska i wiele wskazywało, że wygra uzupełniające wybory, pracownicy urzędu nie kryli radości z powodu jej niedzielnego zwycięstwa.

Zobacz także: Braun: gdańszczanie, dzięki tej kampanii mogli usłyszeć kilka zdań niesłychanych

Gdy tylko Dulkiewicz weszła do budynku, usłyszała gromkie brawa oraz głośne "sto lat". Prezydent miasta podziękowała pracownikom, ale jednocześnie poprosiła ich o pomoc. "Ważne zadanie przed nami. Bez was nie dam rady. Gdańszczanki i Gdańszczanie nas potrzebują, dlatego proszę, pracujmy z całą mocą. Pomóżcie" - powiedziała.

ycipk-35rrkt

W niedzielę w Gdańsku odbyły się wybory uzupełniające po zabójstwie prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Aleksandra Dulkiewicz wygrała je gigantyczą przewagą głosów. Kandydatka zdobyła 82,22 proc. głosów i zostawiła daleko w tyle Grzegorza Brauna i Marka Skibę.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35rrkt

ycipk-35rrkt
ycipk-35rrkt