Trwa ładowanie...

Hugh Jackman: Staraliśmy się z Deb o dziecko

Australijski gwiazdor, Hugh Jackman, opowiedział niedawno w talk show Katie Couric o ciężkich przeżyciach, jakie stały się udziałem jego i jego żony, Deborry-Lee Furness, kiedy starali się o dziecko.

Hugh Jackman: Staraliśmy się z Deb o dzieckoŹródło: AFP
d4dy5a3
d4dy5a3

Australijski gwiazdor, Hugh Jackman, opowiedział niedawno w talk show Katie Couric o ciężkich przeżyciach, jakie stały się udziałem jego i jego żony, Deborry-Lee Furness, kiedy starali się o dziecko. Para wychowuje obecnie dwójkę adoptowanych dzieci, 12-letniego syna Oscara i 7-letnią córkę Avę.
- Chcę, żeby to było jasne, Deb i ja zawsze chcieliśmy adoptować, to był od początku nasz plan.

- Nie wiedzieliśmy tylko, kiedy go zrealizujemy. Najpierw, oczywiście, staraliśmy się o poczęcie własnego dziecka, ale nie udawało się nam i był to bardzo trudny okres...

- Próbowaliśmy in vitro, Deb kilka razy poroniła. Nigdy tego nie zapomnę. Poronienie przydarza się statystycznie raz na trzy ciąże, ale bardzo rzadko się o tym mówi, tak jakby był to jakiś sekret - mam nadzieję, że Deb nie ma mi za złe, że o tym wspominam. Ale o tym trzeba rozmawiać! Poronienie to częste zjawisko i bardzo ciężkie doświadczenie. Trzeba przejść przez okres żałoby.

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness poznali się na planie australijskiego filmu telewizyjnego, pobrali się w 1996 roku.

(ma)

d4dy5a3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dy5a3