Trwa ładowanie...
Megafon.pl
hugh jackman
17-10-2011 17:59

Hugh Jackman zachwala wokal Pattinsona

Hugh Jackman miał okazję posłuchać śpiewu Roberta Pattinsona na żywo. Australijczyk przyznał, że umiejętności wokalne jego młodszego kolegi robią wrażenie.

Hugh Jackman zachwala wokal PattinsonaŹródło: AP
dz8u8jo

Hugh Jackman miał okazję posłuchać śpiewu Roberta Pattinsona na żywo. Australijczyk przyznał, że umiejętności wokalne jego młodszego kolegi robią wrażenie. Talent Pattinsona objawił się Jackmanowi podczas wspólnego wypadu do baru karaoke w Japonii.
- Wiem, że to osobliwe i dość nieprawdopodobne, ale byłem na karaoke z Robem - opowiada Jackman. - Lecieliśmy jednym samolotem do Japonii. Rob na promocję "Zmierzchu", a ja i Baz Luhrmann na promocję "Australii".

- Nie rozmawiałem z Robem w samolocie, bo cały czas miał kaptur na głowie i spał. Pomyślałem, że pewnie ma jakieś dobre tabletki nasenne. Na lotnisku podszedłem do niego, przywitaliśmy się, a wieczorem wszyscy razem poszliśmy na karaoke. Gdy Rob zaśpiewał, zaniemówiłem. Ludzie, ten to ma głos. Naprawdę. Słychać w nim emocje. Dodam jeszcze tylko, że ja i Baz przyszliśmy w przebraniach. Ja wbiłem się w kostium uczennicy, Baz też coś tam wykombinował. Rob się nie przebrał. Był ponad to.

Od 14 października polscy widzowie będą mogli podziwiać Hugh Jackmana w filmie "Giganci ze stali".

Dorobek Roberta Pattinsona zamyka dramat "Woda dla słoni".

(ma)

POLECAMY:

dz8u8jo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz8u8jo