Ian Somerhalder podzielił się niesamowitą, nagą fotografią ciężarnej Nikki Reed

Aktor ciągle zaskakuje fanów swoimi miłosnymi wyznaniami. Co rusz wrzuca zdjęcia z podpisami, które udowadniają, że ich uczucie jest magiczne. Tym razem z okazji Dnia Matki podzielił się wzruszającym ujęciem swojej ciężarnej kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nikki Reed wyglądała na ślubie olśniewająco!
Nikki Reed wyglądała na ślubie olśniewająco! (Instagram.com)
WP

Ian Somerhalder i Nikki Reed to jedna z najpiękniejszych par Hollywood. Regularnie deklarują swoją miłość na Instagramie. Podobnie jak wtedy, gdy ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Jednak w ten weekend Ian przeszedł samego siebie, kiedy opublikował zdjęcie Nikki z okazji Dnia Matki.

Na zdjęciu Nikki jest zupełnie naga i obejmuje swój ciążowy brzuch. Pod zdjęciem Ian napisał:

WP

"Niepotrzebny jest filtr. Pamiętam, jak zrobiłem zdjęcie tej magicznej osobie z maleńkim magicznym człowiekiem wewnątrz. Nicole, Jesteś dla mnie ciepłem słońca, blaskiem księżyca, powietrzem w moim oddechu i ziemią pod moimi stopami. Jestem szczęśliwy, że jestem świadkiem twojego bycia w najbardziej naturalnym i potężnym stanie, jako matki. Jestem ci bardzo wdzięczny za twoje wielkie poświęcenie, cierpliwość, wolę i siłę, by budować, pielęgnować i rozwijać naszego małego anioła. Inspirujesz mnie każdego dnia do uczenia się od ciebie, więc nie mam wątpliwości, że będziemy rodzicami, o których zawsze marzyliśmy. Szcześliwego pierwszego Dnia Matki kochanie. Ten wyjątkowy dzień, jak każdy inny z tobą, spędzimy w kalifornijskim słońcu z naszym maleństwem.

Kocham,
Baby Daddy vel Ian "

Ian i Nikki są małżeństwem od 2015 r., a w 2017 r. na świat przyszła ich córka Bodhi.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP