Ian Somerhalder podzielił się niesamowitą, nagą fotografią ciężarnej Nikki Reed

Aktor ciągle zaskakuje fanów swoimi miłosnymi wyznaniami. Co rusz wrzuca zdjęcia z podpisami, które udowadniają, że ich uczucie jest magiczne. Tym razem z okazji Dnia Matki podzielił się wzruszającym ujęciem swojej ciężarnej kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nikki Reed wyglądała na ślubie olśniewająco!
Nikki Reed wyglądała na ślubie olśniewająco! (Instagram.com)

Ian Somerhalder i Nikki Reed to jedna z najpiękniejszych par Hollywood. Regularnie deklarują swoją miłość na Instagramie. Podobnie jak wtedy, gdy ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Jednak w ten weekend Ian przeszedł samego siebie, kiedy opublikował zdjęcie Nikki z okazji Dnia Matki.

Na zdjęciu Nikki jest zupełnie naga i obejmuje swój ciążowy brzuch. Pod zdjęciem Ian napisał:

"Niepotrzebny jest filtr. Pamiętam, jak zrobiłem zdjęcie tej magicznej osobie z maleńkim magicznym człowiekiem wewnątrz. Nicole, Jesteś dla mnie ciepłem słońca, blaskiem księżyca, powietrzem w moim oddechu i ziemią pod moimi stopami. Jestem szczęśliwy, że jestem świadkiem twojego bycia w najbardziej naturalnym i potężnym stanie, jako matki. Jestem ci bardzo wdzięczny za twoje wielkie poświęcenie, cierpliwość, wolę i siłę, by budować, pielęgnować i rozwijać naszego małego anioła. Inspirujesz mnie każdego dnia do uczenia się od ciebie, więc nie mam wątpliwości, że będziemy rodzicami, o których zawsze marzyliśmy. Szcześliwego pierwszego Dnia Matki kochanie. Ten wyjątkowy dzień, jak każdy inny z tobą, spędzimy w kalifornijskim słońcu z naszym maleństwem.

Kocham,
Baby Daddy vel Ian "

Ian i Nikki są małżeństwem od 2015 r., a w 2017 r. na świat przyszła ich córka Bodhi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.