Trwa ładowanie...

Ida Nowakowska wspomina współpracę z Agatą Dudą. "Ma wielką klasę"

Ida Nowakowska miała okazję osobiście poznać żonę prezydenta Andrzeja Dudy. Po tym spotkaniu prezenterka podzieliła się w sieci zdjęciem, na którym widzimy Nowakowską oraz Agatę Kornhauser-Dudę. Jak prezenterka wspomina tamten dzień?

Ida Nowakowska mówi o tym, jakie wrażenie zrobiła na niej pierwsza damaIda Nowakowska mówi o tym, jakie wrażenie zrobiła na niej pierwsza damaŹródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Instagram
d2p279v

Ida Nowakowska niedawno podjęła się pewnego wyzwania. Gwiazda TVP w ubiegłym miesiącu poprowadziła konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich. Na uroczystości pojawiła się sama Agata Kornhauser-Duda. Jak tę współpracę wspomina prezenterka? O wszystkim Nowakowska opowiedziała w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post.

Ida Nowakowska współpracowała z pierwszą damą. Tak ją odebrała

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" przyznała, że spotkanie z Agatą Korhnauser-Dudą uważa za bardzo udane. Z całą pewnością dzień ten na długo zapadnie Nowakowskiej w pamięci.

d2p279v

- Prowadziłam wydarzenie, którego była patronem. Mam wielki szacunek do małżonki pana prezydenta, pierwszej damy. Rzeczywiście, jest coś takiego wyjątkowego poznać żonę prezydenta, więc dla mnie było to bardzo miłe spotkanie. Oczywiście to spotkanie było w bardzo oficjalnym kontekście wydarzenia, trwało chwilę, ale dla mnie było bardzo miłe i na pewno będę pamiętać to spotkanie bardzo długo - wyjaśniła prezenterka.

Co może powiedzieć o samej żonie Andrzeja Dudy? Okazuje się, że pierwsza dama zrobiła na celebrytce ogromne wrażenie.

- Ma wielką klasę. Z wielkim szacunkiem podchodzi do wszystkich osób naokoło siebie. To są moje obserwacje z tego wydarzenia. Osoby, które tam były też darzyły ją wielką sympatią i tę sympatię odwzajemniała. Więc jest bardzo bezpośrednia, ale z wielką klasą - słyszymy odpowiedź Idy na nagraniu, które udostępnił Jastrząb Post.

"Jestem pod wrażeniem ich działalności"

Ida Nowakowska nie ukrywała, że prowadzenie konkursu jest dla niej cennym przeżyciem. Spotkanie kobiet, które należą do Kół Gospodyń Wiejskich, było dla celebrytki ważną lekcją.

d2p279v

"To była ogromna przyjemność poznać 16 wspaniałych Kół Gospodyń Wiejskich. Jestem pod wrażeniem ich działalności, zaangażowania i oddania sprawom ich Małych Ojczyzn, podtrzymywania lokalnych tradycji i zwyczajów, patriotyzmu i wszystkiego, co robią, aby polska wieś się rozwijała" - napisała Nowakowska na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ida Nowakowska o atmosferze na planie "Pytania na śniadanie"

d2p279v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p279v