Trwa ładowanie...

Ikea 2020- nowy katalog. Jak go otrzymać? Już nie dostaniemy katalogu do domu

Szwedzka marka meblarska wprowadza zmiany. Chociaż nowy katalog Ikea 2020 jest już dostępny od kilku dni próżno go szukać w naszych skrzynkach pocztowych. To nie jedyna rzecz, która wyróżnia to wydanie.

Share
Ikea 2020- nowy katalog. Jak go otrzymać? Już nie dostaniemy katalogu do domu
Źródło: iStock.com
d3mrni1

Nowy katalogi Ikea 2020 – jak go otrzymać?

Ikea wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadza zmiany w dostępności swoich katalogów. Teraz, żeby dostać egzemplarz katalogu, musimy zamówić go online i odebrać w wybranym punkcie lub w sklepie. Dodatkowo nową ofertę Ikea możemy śledzić online. Marka zdecydowała się na takie rozwiązanie również w trosce o środowisko.

Nowy katalog Ikea 2020- co go wyróżnia?

Zamiany w dostępności katalogu to nie jedyna rzecz, która wyróżnia to wydanie. Zaskakująca może być również okładka, na której po praz pierwszy nie zobaczymy żadnego wnętrza. Tegoroczna edycja przedstawia miękką i przytulną pościel. Szwedzka marka chce w ten sposób zwrócić uwagę swoich klientów na higienę snu. I zachowanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

Nowy katalog Ikea 2020 Materiały prasowe
Nowy katalog Ikea 2020 Źródło: Materiały prasowe

Nowy katalog Ikea 2020 – nawiązuje do łóżkowego happeningu

Ikea nową okłada nawiązuje do 50. rocznicy łóżkowego happeningu Johna Lennona i Yoko Ono na rzecz pokoju na świecie. Para po swoim ślubie wynajęła apartament w hotelu Hilton, gdzie przez cały dzień przyjmowała przedstawicieli mediów, nie wychodząc z łóżka. Projektantów nowej okładki zainspirowało to wydarzenie, które postanowili wykorzystać przy tworzeniu nowego katalogu.

d3mrni1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

d3mrni1

Podziel się opinią

Share
d3mrni1
d3mrni1