Trwa ładowanie...
07-12-2015 11:20

Ile Polki wydają na sukienki ślubne?

Czy da się zorganizować ślub i nie wydać fortuny? Zobaczcie, co na temat uważa wedding plannerka Katarzyna Gajek-Szczepanowska.

Share
Ile Polki wydają na sukienki ślubne?Źródło: WP.PL
d1mx0lm

Romantyczna i koronkowa, skromna, ale z klasą. Niektóre marzą o garniturze, a inne o sukni księżniczki. Ceremonia ślubna to jeden z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Większość przyszłych panien młodych pragnie w tym dniu wyglądać olśniewająco, dlatego cena sukni często nie ma dla nich znaczenia.

Zapytaliśmy Polki, ile są w stanie wydać na wymarzoną suknię ślubną. Odpowiedzi były różne. Większość nie chce zbankrutować, a ceny w salonach są dla nich kosmicznie wysokie. Jednak dla innych 5-6 tysięcy złotych na suknię ślubną to bardzo rozsądna cena.

d1mx0lm

Czy da się zorganizować ślub i nie wydać fortuny? Zobaczcie, co na temat uważa wedding plannerka, Katarzyna Gajek-Szczepanowska.

- Myślę, że minimalny koszt ślubu to 40 tysięcy wzwyż. Zawiera się w tym cena wynajęcia sali, catering, dekoracja, muzyka, fotograf, a także obrączki czy make-up. Często na ślubach występują artyści. Wiele też zależy od liczby gości – zdradza konsultantka ślubna.

d1mx0lm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mx0lm
d1mx0lm