ycipk-3kb2gr

Ilona Łepkowska o Weronice Rosati i Robercie Śmigielskim. Apeluje o spokój

Ilona Łepkowska udostępniła na swoim koncie na Facebooku post, w którym prosi o wstrzemięźliwość w wydawaniu opinii. Chodzi o sprawę Weroniki Rosati i jej byłego partnera Roberta Śmigielskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Łepkowska była scenarzystką serialu "M jak Miłość"
Ilona Łepkowska była scenarzystką serialu "M jak Miłość" (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
ycipk-3kb2gr

Nie opadają emocje po głośnym wywiadzie, jaki Weronika Rosati udzieliła "Wysokim Obcasom". Z aktorką solidaryzowały się już koleżanki z branży, m.in. Joanna Kulig i Kasia Zielińska.

Ilona Łepkowska stanęła po stronie Roberta Śmigielskiego. "I co teraz powiecie?” – zapytała na Facebooku scenarzystka.” Nie wiem, jak wam, ale mnie oświadczenie Roberta Śmigielskiego wydaje się wiarygodne, choćby z powodu jego szczegółowości w opisaniu wspólnej historii tej pary. Jest spokojne i wyważone. A ocenę sytuacji zostawmy powołanym do tego organom, tak chyba będzie najlepiej..." – dodała.

Zobacz także: #przestańsiędziwić POMÓŻ

ycipk-3kb2gr

Po kilku godzinach Łepkowska postanowiła usunąć ten i inne wpisy ze swojego konta na Facebooku, dotyczące Weroniki. Uważa, że poziom dyskusji na ten temat jest zbyt niski.

ycipk-3kb2gr

"Ktoś zwrócił mi też uwagę, że publikując post na ten temat, nawet taki wzywający do spokoju i wstrzymania się od ocen do czasu wyroku sądu, zawsze wywołuje się falę agresji" – pisze Łepkowska. Scenarzystka apeluje także do innych osób publicznych, prosząc o wstrzemięźliwość.

Może scenarzystka uczy się na błędzie Krystyny Demskiej-Olbrychskiej. Po krytycznym wpisie na Facebooku dostała pozew od Rosati.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3kb2gr
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kb2gr

ycipk-3kb2gr
ycipk-3kb2gr