Trwa ładowanie...

Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek. Napisała to, co wielu myśli

Małgorzata Rozenek nie ma ostatnio dobrej passy. Najpierw musiała znieść krytykę Kingi Rusin, teraz nie oszczędza jej królowa polskich seriali Ilona Łepkowska. "Sztuczny twór" – pisze o niej w swoim felietonie.
Share
Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Ilonę Łepkowską
Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Ilonę ŁepkowskąŹródło: ONS.pl
d4apc7f

Ilona Łepkowska skomentowała nowy program TVN "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". "Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla 'zwykłej kobiety'? " – pyta się scenarzystka już na początku tekstu dla "Tele Tygodnia". I zaraz apeluje do potencjalnych uczestniczek, by odpuściły sobie dążenie do bycia taką osobą, jak Rozenek. "Nie ma i nie będzie drugiej, mającej takie parcie na szkło" – ironizuje.

Łepkowska na tym nie kończy. Szybko odnosi się jeszcze do wieku gwiazdy telewizji. "Jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. W każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym" – stwierdza jednoznacznie twórczyni "Kogla-Mogla" i "M jak Miłość". Sam program Rozenek nazywa nudnym jak flaki z olejem i "błyskotliwym, jak jego prowadząca".

Jeśli wydawało się, że Łepkowska nie będzie miała już nic mocniejszego do powiedzenia, nagle odnosi się do konfliktu Rozenek i Kingi Rusin. Jak nie trudno się domyślić, staje po stronie tej drugiej. Zgadza się z dziennikarką, że Perfekcyjna Pani Domu jest "sztucznym tworem". Teraz tylko czekać na reakcję.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4apc7f

Podziel się opinią

Share
d4apc7f
d4apc7f