Trwa ładowanie...
d1evdeu

Izabela Janachowska o Radosławie Majdanie. Poznali się na planie programu "Taniec z gwiazdami"

Program taneczny "Taniec z gwiazdami" jest emitowany od 2005 roku. Od tego czasu na parkiecie pojawiło się wiele par. Jedną z nich byli Izabela Janachowska i Radosław Majdan. Tancerka zdradziła, jak wspomina ich współpracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska o Radosławie Majdanie
Izabela Janachowska o Radosławie Majdanie (ONS.pl)
d1evdeu

Izabela Janachowska i Radosław Majdan na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami" gościli już 10 lat temu. Od tego czasu wiele się zmieniło w ich życiu zawodowym i prywatnym. Izabela Janachowska w wywiadzie dla "Party" zdradziła, jak wspomina ich współpracę. – Ja Radka wspominam super, tak samo, jak był fajny wtedy, jest teraz. Tylko mam wrażenie, co jest akurat dobre, nieco spokojniejszy niż kiedyś, bo już ma ułożone swoje życie prywatne, więc już mniej szaleje – żartuje blogerka.

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - "Taniec z gwiazdami"

Była tancerka docenia samodyscyplinę i determinacje byłego piłkarza, wspomina, że ciężko pracowali nad każdą choreografią, ale nie zawsze było to łatwe. – Mieliśmy małe cele, które sobie wyznaczaliśmy. Zazwyczaj nam się to udawało, chociaż było bardzo trudno. On wtedy był jeszcze aktywny zawodowo, więc treningi musieliśmy łączyć z jego licznymi wyjazdami – zdradza Izabela Janachowska. – Na lekcje jeździliśmy tam, gdzie był ze swoją drużyną. Przez co musieliśmy trenować w różnych miejscach, często bez warunków – wspomina.

d1evdeu

Ekspertka ślubna mówi o tym, że ten program był jednym z ważniejszych momentów w karierze Radosława Majdana. – Dużo osób miało okazję go poznać z tej dobrej i prawdziwej strony. Nie jako męża kogoś, tylko prawdziwego faceta – wspomina. Ma nadzieję, że wspólne lekcje przydały mu się podczas pierwszego tańca z Małgorzatą Rozenek. – Niestety nie widziałam tego tańca, czekam na, chociażby wideo – żartuje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "To jest żenujące". Irena Kamińska-Radomska krytykuje zachowanie gości weselnych:

d1evdeu

Podziel się opinią

Share
d1evdeu
d1evdeu