Blisko ludziJacek Kurski ożenił się z Joanną Klimek. Wzięli ślub cywilny

Jacek Kurski ożenił się z Joanną Klimek. Wzięli ślub cywilny

Jacek Kurski ożenił się z Joanną Klimek. Wzięli ślub cywilny
Źródło zdjęć: © AFEOS
Karolina Stankiewicz

31.07.2018 20:36, aktual.: 01.08.2018 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lipiec to dobry czas na ślub – w sobotę wzięła go Marta Kaczyńska. A teraz swój związek z Joanną Klimek postanowił sformalizować Jacek Kurski.

Szef TVP ożenił się po raz drugi. Z pierwszą żoną Moniką rozwiódł się w 2015 roku po 24 latach małżeństwa. Z Joanną Klimek związał się w 2016 roku. Poznali się w TVP.

Obraz
© AFEOS

Klimek to dziennikarka, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Miała już okazję pracować w Telewizji Polskiej. Na Woronicza Klimek spędziła kilkanaście lat. W tym czasie była m.in. autorką cyklu „Na celowniku”. Współpracę z TVP zakończyła w roku 2007. Następnie związała się z Polsatem, gdzie była wydawcą m.in. „Gościa Wydarzeń”, „Daję słowo” i „Państwo to my”. Joanna Klimek prowadziła oraz wydawała program „Interwencja”. Na swoim koncie dziennikarka ma także współpracę z Radiem Eska oraz stacją radiową Super FM. Do TVP wróciła w 2016 roku jako wiceszef Biura Koordynacji Programowej, a następnie Dyrektor Programowy. Odeszła z pracy w październiku 2016 roku, uzasadniając to nowymi wyzwaniami zawodowymi.

Obraz
© AFEOS

Pierwsze plotki o ślubie Kurskiego z Klimek pojawiły się pod koniec 2016 roku. Ale dopiero teraz para postanowiła sformalizować swój związek.
W rozmowie z "Super Expressem" prezes TVP powiedział: - To będzie ślub cywilny, teraz planujemy skromną uroczystość. Będzie na niej gościło kilkadziesiąt bliskich nam osób, a że sporo ludzi znam, to nie mogę wykluczyć, że pojawią się wśród nich znane twarze.

Obraz
© AFEOS

Dodał też, że z uwagi na dużą ilość pracy nie wie, czy znajdzie czas na podróż poślubną. Jak ustalił "Pudelek", Kurski i Klimek wzięli ślub cywilny w Sulejówku, a potem udali się do kościoła, gdzie Kurski złożył "przyrzeczenie miłości".
Po ślubie zaplanowano wesele w ogrodzie restauracji Villa Park Wesoła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (432)
Zobacz także