Trwa ładowanie...
d5dn3ou

Jacek Kurski ożenił się z Joanną Klimek. Wzięli ślub cywilny

Lipiec to dobry czas na ślub – w sobotę wzięła go Marta Kaczyńska. A teraz swój związek z Joanną Klimek postanowił sformalizować Jacek Kurski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jacek Kurski/ Agencja Fotograficzna Eos
Jacek Kurski/ Agencja Fotograficzna Eos (AFEOS)
d5dn3ou

Szef TVP ożenił się po raz drugi. Z pierwszą żoną Moniką rozwiódł się w 2015 roku po 24 latach małżeństwa. Z Joanną Klimek związał się w 2016 roku. Poznali się w TVP.

   AFEOS
(AFEOS)

Klimek to dziennikarka, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Miała już okazję pracować w Telewizji Polskiej. Na Woronicza Klimek spędziła kilkanaście lat. W tym czasie była m.in. autorką cyklu „Na celowniku”. Współpracę z TVP zakończyła w roku 2007. Następnie związała się z Polsatem, gdzie była wydawcą m.in. „Gościa Wydarzeń”, „Daję słowo” i „Państwo to my”. Joanna Klimek prowadziła oraz wydawała program „Interwencja”. Na swoim koncie dziennikarka ma także współpracę z Radiem Eska oraz stacją radiową Super FM. Do TVP wróciła w 2016 roku jako wiceszef Biura Koordynacji Programowej, a następnie Dyrektor Programowy. Odeszła z pracy w październiku 2016 roku, uzasadniając to nowymi wyzwaniami zawodowymi.

d5dn3ou
   AFEOS
(AFEOS)

Pierwsze plotki o ślubie Kurskiego z Klimek pojawiły się pod koniec 2016 roku. Ale dopiero teraz para postanowiła sformalizować swój związek.
W rozmowie z "Super Expressem" prezes TVP powiedział: - To będzie ślub cywilny, teraz planujemy skromną uroczystość. Będzie na niej gościło kilkadziesiąt bliskich nam osób, a że sporo ludzi znam, to nie mogę wykluczyć, że pojawią się wśród nich znane twarze.

   AFEOS
(AFEOS)

Dodał też, że z uwagi na dużą ilość pracy nie wie, czy znajdzie czas na podróż poślubną. Jak ustalił "Pudelek", Kurski i Klimek wzięli ślub cywilny w Sulejówku, a potem udali się do kościoła, gdzie Kurski złożył "przyrzeczenie miłości".
Po ślubie zaplanowano wesele w ogrodzie restauracji Villa Park Wesoła.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d5dn3ou

Podziel się opinią

Share
d5dn3ou
d5dn3ou