GwiazdyJagna Marczułajtis i jej osiem gwiazdek. Posłanka pokazała świąteczną dekorację

Jagna Marczułajtis i jej osiem gwiazdek. Posłanka pokazała świąteczną dekorację

Jagna Marczułajtis
Jagna Marczułajtis
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach

24.12.2020 07:51, aktual.: 02.03.2022 23:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przygotowania do świąt już są na ostatniej prostej, dlatego w sieci mnożą się zdjęcia choinek czy wypieków. Jagna Marczułajtis nawet w okresie bożonarodzeniowym nie odcięła się od polityki i swoimi dekoracjami podkreśliła, co myśli o partii rządzącej.

Jagna Marczułajtis-Walczak to nie tylko trzykrotna uczestniczka zimowych igrzysk olimpijskich oraz trenerka narciarstwa, ale też posłanka. 42-latka weszła na scenę polityczną dziesięć lat temu. Najpierw jako radna sejmiku małopolskiego, a później jako posłanka z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Marczułajtis chętnie zabiera głos i angażuje się w sprawy społeczne. Nie przeszła obojętnie wobec Ogólnopolskiego Strajku Kobiet i zaznaczała, że stoi po stronie kobiet, bo sama doskonale wie, jak trudno jest wychowywać chore dziecko.

"Mam takie poczucie, że ciąża jest sprawą państwową, ale później choroba dziecka i problemy matki są już tylko jej. Radź sobie mamo sama, bo zostajesz sama" - powiedziała w programie "Express Biedrzyckiej".

Od wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji minęło już dwa miesiące, ale uczestnicy strajku nie osiadają na laurach i nadal regularnie wychodzą na ulice lub pokazują swój sprzeciw w internecie.

Jagna Marczułajtis postanowiła nawet zaprotestować podczas przygotowywania świątecznych wypieków. Posłanka wbiła w pomarańczę osiem goździków, tak aby ułożył się z nich charakterystyczny motyw ośmiu gwiazdek, czyli znaku, którego używają przeciwnicy partii rządzącej. "Dekoracje świąteczne" - podpisała.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (144)
Zobacz także