Tylko patrzcie na podłogę. Walające się ubrania to nie wszystko

Tylko patrzcie na podłogę. Walające się ubrania to nie wszystko

Dominika Gwit pokazała wnętrze domu
Dominika Gwit pokazała wnętrze domu
Źródło zdjęć: © YouTube | W MOIM STYLU Magda Mołek
06.03.2024 15:43, aktualizacja: 06.03.2024 21:43

Dominika Gwit rok temu została mamą. Ostatnie miesiące były dla aktorki czasem ogromnych zmian - pojawienie się w rodzinie malucha zmienia dosłownie wszystko. Jak celebrytka radzi sobie przy tym z domowymi obowiązkami? Instagram uchyla rąbka tajemnicy.

Dominika Gwit od roku jest szczęśliwą mamą. Poprzez posty na Instagramie, aktorka dzieli się urywkami tego, jak obecnie wygląda jej życie. A przez malucha zostało wywrócone do góry nogami! Jak bardzo zmieniła się codzienność Gwit? Na fotografiach, które pojawiają się na Instagramie, zmianę widać gołym okiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominika Gwit jest mamą. Maluch w centrum uwagi

Nie jest tajemnicą, że pojawienie się dziecka na świecie sprawia, że rodzice muszą zmienić swoje codzienne przyzwyczajenie o 180 stopni. Nie inaczej jest w przypadku Dominiki Gwit. Na Instagramie celebrytki wyraźnie widać, że syn opanował całe mieszkanie - wszędzie zobaczymy zabawki oraz dziecięce wyposażenie jak np. krzesełko do karmienia, które ułatwia rodzicom życie.

Życie Dominiki Gwit zmieniło się o 180 stopni
Życie Dominiki Gwit zmieniło się o 180 stopni© Instagram | Dominika Gwit

W mieszkaniu, które rok temu zyskało nowego lokatora, nie brakuje teraz śladów małego człowieka. W salonie specjalnie dla maluszka zostały rozłożone piankowe maty, które ułatwiają raczkowanie i podłogowe zabawy.

Fragmenty mieszkania Dominika Gwit od czasu do czasu pokazuje również na InstaStories. Jak widać, czasem maluch naprawdę potrafi "przejąć" dużą przestrzeń. Aktorka nie ma problemów z tym, aby pokazać nieidealne życie: niepościelone łóżko, rozrzucone ubrania na podłodze to część codzienności szczęśliwej mamy.

"Mamo! Tak się składa pranie! A nie jakoś tak dziwnie, jak ty robisz..." - przeczytamy w opisie fotografii, która uchwyciła syna Gwit, który zaprowadzał własne porządki.

Tak wygląda codzienność Dominiki Gwit
Tak wygląda codzienność Dominiki Gwit© Instagram | Dominika Gwit

Aktorka wróciła do pracy i świetnie radzi sobie z łączeniem zawodowych i rodzinnych obowiązków. Pokazywanie tych "nieidealnych" obrazków z pewnością docenią jej fani.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta