Trwa ładowanie...

Jak nosić szpilki, aby stopy nie cierpiały? Poznaj trik Kate Middleton

Noszenie kilkunastocentymetrowych szpilek to prawdziwa sztuka, szczególnie jeśli mamy je na nogach przez cały dzień. Wśród nas nie brakuje kobiet, które rezygnują z takich modeli ze względu na dyskomfort. Na szczęście jest na to sposób. Poznajcie ulubiony trik Kate Middleton.

Share
Jak nosić szpilki, aby stopy nie cierpiały? Poznaj trik Kate Middleton
Źródło: SPL/East News
d4kecai

Księżna Kate stała się dla nas największą modową inspiracją. Dzięki niej poznałyśmy kilka niezawodnych trików, które wykorzystujemy na co dzień. Teraz przyszedł czas na jej kolejną sztuczkę.

Pewnie większość z was zastanawiała się, jak ona to robi, że przez cały dzień chodzi na szpilkach i nie odczuwa bólu. U większości z nas po kilku godzinach noszenia takich butów malowałby się grymas na twarzy, a ona wciąż chodzi uśmiechnięta.

Jak informuje "Vanity Fair", Kate Middleton zawsze nosi skórzane wkładki do butów. Dzięki nim czuje wygodę, gdy nosi wysokie obcasy. Jeżeli do tej pory wydawało wam się, że nie ma żadnego sprawdzonego sposobu na ból stóp, wypróbujcie ten trik.

d4kecai

Jak przekonuje producent, we wkładki wbudowana jest specjalnie zaprojektowana poduszka, która dopasowuje się do kształtu stopy. Dzięki niej nie odczuwamy dyskomfortu podczas wielogodzinnego noszenia wysokich szpilek. Warto dodać, że wkładki te są robione ręcznie, a ich cena wynosi około 70 zł. Niestety nie są dostępne w polskich sklepach stajonarnych, ale można kupić je w sklepie online.

Kate Middleton newspix.pl
Kate Middleton Źródło: newspix.pl

Zobaczcie: Rafał Królikowski o synach

d4kecai

Podziel się opinią

Share
d4kecai
d4kecai