Trwa ładowanie...
d1tjeoz
Jak osiągnąć spokój Nawałki? Dieta ZEN na mecz

Jak osiągnąć spokój Nawałki? Dieta ZEN na mecz

Warto nieco zmodyfikować tradycyjne menu kibica, by z uśmiechem na ustach kibicować naszym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1tjeoz

Podczas EURO oczy całej Europy są zwrócone nie tylko w stronę naszych piłkarzy, ale także trenera polskiej reprezentacji. Adam Nawałka uznawany jest za jednego z najbardziej stylowych trenerów. Przy okazji głośno komentuje się jego opanowanie. Czy ten spokój wynika z charakteru Nawałki czy może to zasługa diety?
Zastanowiliśmy się, co może jeść trener, że nie daje ponieść się emocjom towarzyszącym meczom polskiej reprezentacji. Na pewno w jego diecie nie brakuje magnezu, gdyż to właśnie on odpowiedzialny jest za prawidłowe działanie systemu nerwowego, działa uspokajająco i odprężająco. Znajdziemy go w gorzkiej czekoladzie, orzechach, kaszach i roślinach strączkowych.

Nerwowość potęgują wahania glukozy we krwi, dlatego podczas stresujących sytuacji powinniśmy szczególnie dbać o regularne spożywanie posiłków. Nie bójmy się makaronów, pieczywa czy ziemniaków. Spożywane z umiarem nie zaszkodzą naszej figurze, a szybko zaopatrzą nas w niezbędną energię.
Przed nami mecz Polska – Niemcy. Może zamiast tradycyjnych chipsów i fast foodów warto nieco zmodyfikować menu, by nie stresować się niewykorzystanymi szansami (oczywiście nie zakładamy, że takie będą) i z uśmiechem na ustach kibicować naszym.

d1tjeoz

Podziel się opinią

Share

d1tjeoz

d1tjeoz