ycipk-4e5y1t
Jak osiągnąć spokój Nawałki? Dieta ZEN na mecz

Jak osiągnąć spokój Nawałki? Dieta ZEN na mecz

Warto nieco zmodyfikować tradycyjne menu kibica, by z uśmiechem na ustach kibicować naszym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4e5y1t

Podczas EURO oczy całej Europy są zwrócone nie tylko w stronę naszych piłkarzy, ale także trenera polskiej reprezentacji. Adam Nawałka uznawany jest za jednego z najbardziej stylowych trenerów. Przy okazji głośno komentuje się jego opanowanie. Czy ten spokój wynika z charakteru Nawałki czy może to zasługa diety?
Zastanowiliśmy się, co może jeść trener, że nie daje ponieść się emocjom towarzyszącym meczom polskiej reprezentacji. Na pewno w jego diecie nie brakuje magnezu, gdyż to właśnie on odpowiedzialny jest za prawidłowe działanie systemu nerwowego, działa uspokajająco i odprężająco. Znajdziemy go w gorzkiej czekoladzie, orzechach, kaszach i roślinach strączkowych.

Nerwowość potęgują wahania glukozy we krwi, dlatego podczas stresujących sytuacji powinniśmy szczególnie dbać o regularne spożywanie posiłków. Nie bójmy się makaronów, pieczywa czy ziemniaków. Spożywane z umiarem nie zaszkodzą naszej figurze, a szybko zaopatrzą nas w niezbędną energię.
Przed nami mecz Polska – Niemcy. Może zamiast tradycyjnych chipsów i fast foodów warto nieco zmodyfikować menu, by nie stresować się niewykorzystanymi szansami (oczywiście nie zakładamy, że takie będą) i z uśmiechem na ustach kibicować naszym.

ycipk-4e5y1t
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e5y1t

ycipk-4e5y1t
ycipk-4e5y1t