Blisko ludziJak ponownie rozpalić namiętność w sypialni?

Jak ponownie rozpalić namiętność w sypialni?

Jak ponownie rozpalić namiętność w sypialni?
Źródło zdjęć: © Shutterstock

17.10.2013 13:59, aktual.: 14.11.2013 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W waszej sypialni powiało nudą? W oczach swojego mężczyzny nie widzisz takiej namiętności, jak na początku związku? Cóż, niemal każda para przechodzi taki kryzys. To nie powód do rozpaczy, a raczej do mobilizacji i podjęcia odpowiednich działań.

W waszej sypialni powiało nudą? W oczach swojego mężczyzny nie widzisz takiej namiętności, jak na początku związku? Cóż, niemal każda para przechodzi taki kryzys. To nie powód do rozpaczy, a raczej do mobilizacji i podjęcia odpowiednich działań. Wystarczy odrobina dobrych chęci, aby ponownie zaiskrzyło.

Wygląd to nie wszystko?
Nie ulega wątpliwości, że wygląd nie jest najważniejszy ani w życiu, ani w samym związku. Nie możemy go jednak bagatelizować! Trudno nie zauważyć, że wiele kobiet, czując się pewnie w swojej damsko-męskiej relacji, nieco sobie odpuszcza i znacznie mniej czasu poświęca na pielęgnację swojego ciała czy też dobranie odpowiedniej stylizacji.

Nikt nie mówi przecież, że musimy biegać po domu w szpilkach, ale spróbujmy zrozumieć też panów – nagły przeskok z seksownych sukienek, w których chadzałyśmy na randki, na wymięty domowy dres może naprawdę być szokiem lub nieprzyjemnym rozczarowaniem. Nic dziwnego, że temperatura w związku spada... Załóżmy coś specjalnie dla naszego partnera, najlepiej coś, co lubi, jest jego fetyszem lub małą słabostką.

Zadbaj o nastrój

Kiedy nasz partner wraca po całym dniu pracy do domu, ma zwykle ochotę na odpoczynek i chwilę świętego spokoju. Pozwólmy mu na to, nie atakujmy od razu swoimi oczekiwaniami. W tym czasie przygotujmy wspólny wieczór – nie musi być to od razu wykwintna kolacja z owocami morza, ale z pewnością coś niecodziennego nie zaszkodzi.

Dobrym pomysłem jest zawsze wspólna kąpiel oraz zmysłowy masaż, który pozwala się rozluźnić i zapomnieć choć na chwilę o problemach z szefem czy braku awansu. Nie każdy mężczyzna doceni urok świec czy kadzidełek, możemy więc darować sobie takie atrakcje, chyba że same wyjątkowo je sobie cenimy. Natomiast subtelna, gorąca muzyka w tle z pewnością pomoże mu się zapomnieć i oddać miłosnym igraszkom.

Przejmij inicjatywę!

Nic tak bardzo nie podnieca mężczyzny, jak zdecydowana i pewna siebie kobieta w sypialni. Odważ się i przejmij inicjatywę, a będzie zachwycony! Możesz zacząć od seksownego striptizu, który rozpali jego zmysły do czerwoności. Zaskocz go jeszcze bardziej i sama wybierz prezerwatywę – warto postawić na te najwyższej jakości, które zapewnią naprawdę intensywne doznania.

W tej roli sprawdzą się Unimil SKYN, stworzone z nielateksowego materiału gwarantującego odczucia niezwykle zbliżone do naturalnych. Dodatkowym plusem jest ich wytrzymałość oraz elegancki design opakowania. A może zdecydujesz się też na samodzielne założenie „gumki”? Tak rozpoczęty wieczór na pewno przemieni się w długą, namiętną noc!

Materiał powstał przy współpracy z producentem prezerwatyw.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także