Blisko ludziJak przyciągnąć milionera. Jest szkoła dla kobiet, które chcą się tego nauczyć

Jak przyciągnąć milionera. Jest szkoła dla kobiet, które chcą się tego nauczyć

Jak przyciągnąć milionera. Jest szkoła dla kobiet, które chcą się tego nauczyć
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Anna Bey
Agata Porażka

07.11.2018 20:13, aktual.: 08.11.2018 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Bey to 32-letnia gwiazda Instagrama, która postanowiła nauczyć kobiety, jak powinny się zachowywać, by przyciągnąć bogatych mężczyzn. Szwedka prowadzi Szkołę Dostatku, w której uczy zachowania damy.

Bey w swoim programie oferuje kobietom wskazówki, które pomogą im upolować mężczyznę mających wiele zer na koncie. "Kobiety z wyższych klas zawsze muszą być na najwyższym poziomie, żeby utrzymać zainteresowanie mężczyzny i zdobyć panów najwyższego kalibru" - powiedziała Bey w australijskim programie Sunrise. "Kobiety wysokiego kalibru będą zdobywały mężczyzn wysokiego kalibru".

Bey wyjaśnia, czego bogaci mężczyźni oczekują od kobiet i jakich rzeczy nigdy nie powinno się robić, gdyż mogą zostać uznane za wredne - dla przykładu, nigdy nie powinno się prosić bogatego mężczyznę o pieniądze. Ważne też jest, żeby kobieta zawsze miała pomalowane paznokcie, nawet jeśli miałyby być zrobione na kolor beżowy lub różowy.

Innym przykładem faux paus, według Bey, jest spędzanie dużej ilości czasu z telefonem. "Bogaci mężczyźni nie znoszą, gdy kobieta non stop siedzi z nosem w telefonie" - stwierdziła w magazynie "The Sun". Milionerzy mieli jej powiedzieć, że ten zwyczaj jest dla nich niezwykle irytujący.

Inne rady, które daje kobieta dotyczą tego, jak odnosić się do jachtu mężczyzny. "Jacht jest czyimś domem, więc traktuj go z szacunkiem" - pisze na swoim Instagramie. Ponadto warto pamiętać o dobrej znajomości wina czy noszeniu dobranych, eleganckich ubrań.

Nie wiadomo, ile absolwentek tej szkoły dotychczas znalazło mężów-milionerów, aczkolwiek najbardziej znane żony bogaczy nigdy nie potrzebowały tego typu nauk. Mamy nadzieję, że mężczyznom zależy jednak na czymś więcej niż szacunku do jachtu czy znajomości wina.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także