GwiazdyJak zdradzać, to tylko przez telefon!

Jak zdradzać, to tylko przez telefon!

Jak zdradzać, to tylko przez telefon!
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

24.07.2011 23:16, aktual.: 12.06.2012 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według powszechnej opinii to mężczyźni częściej zdradzają. Okazuje się jednak, że kobiety robią to równie często – pod warunkiem, że „zdrada” odbędzie się tylko wirtualnie.
Tak wynika z badania „Let My Fingers Do the Talking: Sexting and Infidelity in Cyberspace” dotyczącego zdradzania w sieci i za pomocą telefonów komórkowych.

Według powszechnej opinii to mężczyźni częściej zdradzają. Okazuje się jednak, że kobiety robią to równie często – pod warunkiem, że „zdrada” odbędzie się tylko wirtualnie. Tak wynika z badania „Let My Fingers Do the Talking: Sexting and Infidelity in Cyberspace” dotyczącego zdradzania w sieci i za pomocą telefonów komórkowych.

Chętnych do wzięcia udziału w ankiecie znaleziono na stronie internetowej AshleyMadison.com, której hasło reklamowe brzmi: „życie jest krótkie, miej romans”.

2/3 pań przyznało się do wysyłania erotycznych SMS-ów – wśród męskiej części respondentów tylko połowa wyznała, że flirtuje w ten sposób. Okazało się także, że kobiety chętniej wysyłają mailem swoje nagie zdjęcia.

Zdrada ma się dobrze, a wysyłanie erotycznych wiadomości staje się coraz popularniejsze – twierdzi Diane Wysocki, która wspólnie z Cheryl D. Childers przeprowadziła badanie. - Nie wierzę, że to Internet sprawia, że ludzie się zdradzają. Wydaje mi się, że pojawił się zupełnie nowy socjologiczny problem związany z małżeństwem. Dawniej ludzie po prostu wzięliby rozwód. Z jakiegoś powodu teraz zostają ze sobą i zdradzają partnera.

Źródło: „Daily Mail”/opr. ma

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także